Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magyarországon a legmenőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon a legmenőbb pasik jelenleg az építési vállalkozók és akik az építőipar tetején dolgoznak?

Figyelt kérdés

Az építőipar teteje: nem segédmunkások hanem mérnökök, tüzép tulajdonosok, építőipari/ lakásfelszereléshez köthető anyagokat árulnak stb.


Igy a pasi azonnal alfa lesz akármilyen külsejű hiszen a külső csiszolható: előnyös frizura mesterfodrászattól, ruhák mint Gucci LV Hugo Boss, luxusterepjáró, gyönyörű lakás. Lesz pénz wellnessre, virágra, vacsorára budai luxusétterembe és a stb.


Tényleg ez a valóság?


29/N


2020. okt. 21. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Csak a megvehető olcsó nőknél. Igazi nőt nem érdekel hogy luxusterepjáró meg Gucci ruha.
2020. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
*29/F.
2020. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Nő ilyen kérdést nem írna ki... Nekem van ilyen ismerősöm egyébként. Hónapokig próbált "elvenni" engem a páromtól (aki még csak egyetemista egyébként). 2 éve nem volt egy komoly kapcsolata.

Ígért minden szépet és jót, majd azt mondta, beéri azzal is, ha csak megcsalom vele párszor a páromat... Természetesen nem mentem bele, aztán összejött az első buta lánnyal, aki leállt vele.

Biztos jól áll anyagilag, egyáltalán nem néz ki rosszul, de a személyisége egyszerűen teljesen elviselhetetlen... Tudom, hogy sok lánnyal lefeküdt már, de komoly kapcsolatra senkinek nem kellett...

Amúgy meg ő sem jár mesterfodrászhoz, nem jár luxusmárkák ruháiban. Van egy szép lakása meg egy sportkocsija, gyakran jár étterembe, és mindig vitt volna wellnessezni, de ennyi. :D Emellett mások barátnőjét fűzögeti, mindenkit kétségbeesetten üldöz a szerelmével, aki kedves vele, nem tudja elfogadni az elutasítást, és kiabál, és hisztizik ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja... Vagy ha nem tetszik neki egy vicc, vagy igazából kb bármin így kiakad...

Tudom hogy azt hiszed, hogy a nőket meg lehet vásárolni, de aki olyan, még az sem fog mindent eltűrni.

2020. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Akit meg lehet venni, annak biztos bejön ez. Nekem pl nem.
2020. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Aztán jön a gyerekvállalás és rájön hogy sokkal könnyebb a szomszéd Vivinek akinek az építési vállalkozó férje BMW nyomott alá és avval viszi a gyereket orvoshoz és nem a 17-es villamost várja az esőben babakocsival. Dm-be se kell kicentiznie a havi bevásárlást és nyáron a tengerparton nyaraltak.

De tényleg nem érdekli őket...

2020. okt. 21. 21:28
 6/17 A kérdező kommentje:
De nő vagyok, meglepő módon.
2020. okt. 21. 21:29
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. Az élettársammal az átlag színvonal alatt élünk. De szeretjük egymást, bármi történik kitartunk egymás mellett. Látok a környezetemben pénzes családokat, párokat és azt is látom, hogy egyáltalán nem boldogabbak a 10 milliós verdájukkal,mint mi a 300 ezres használt autónkkal.


Az ilyen nagyon pénzesnek tűnő emberek általában tele vannak gondokkal, problémákkal. A párkapcsolatukat is megmérgezi az anyagi javak hajszolása, a kivagyiság, a telhetetlenség. Eszembe nem jutna irigykedni ezekre az emberekre.


Nálam is volt néhány éve egy pénzes jelentkező. Más téma nem volt, csak ő saját maga és hogy milyen autója, háza van, mennyit keres, micsoda szuper pasi ő. Csak ott hibázott a dolog, hogy 35 évesen még soha nem volt komoly kapcsolata. Na vajon miért?

2020. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Nincs autónk, nem is lehet, egyikünk sem vezethet egészségügyi okokból. És? Baromira nem érdekel, hogy várnom kell a 17-es villamost. Gyerekkel nyilván nehezebb, de akkor fogok egy taxit, ha pl orvoshoz kell vinni. Ahol a pénz tart össze egy kapcsolatot, egy családot, az már régen rossz. Akik pénzesek, általában csak azzal foglalkoznak mire költsé, és minél több legyen. Ezt hajszolják egész életükben. Köszönöm, nem. Én normális családot szeretnék, és nem a pénz után futni egész életemben. Inkább beérem kevesebbel, de boldogan.
2020. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán biztosan nem vagy nő. Ezt nem adod be nekünk. Olyan átlátszó, hogy csak na. 😂😂
2020. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mit írjak? Az alapozóm és a rúzsom márkáját?

Tessék: Mac Pro Longwear NW20....

Gondolom ilyet egy pasi nem tud.

2020. okt. 21. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!