Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni, ha feljön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha feljön a barátnő, és mikor leveszi a cipőjét, akkor ordítóan büdös a lába. Ha szólnak neki, hogy mossa meg, sértőnek veszi?

Figyelt kérdés
Szerintem nekem is ciki a helyzet, pedig nem én vagyok a ludas.
2020. okt. 24. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár száz forint egy láb spray. Az segít a szagokon.
2020. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor a nejlon harisnya v. zokni a ludas. Hiába mossa, ezek zárt cipőben, csizmában büdösek.
2020. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Nekem tetszene, ha büdös lenne a barátnőm lába.
2020. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
2-es,akkor büdös esetleg ha műbőr cipőben van egész nap az izzadásra hajlamos láb. Nő vagyok,van hogy egész nap rajtam a cipő,semmi szaga nincs a lábamnak. De ha így lenne,és ez egyedi eset,elnézést kérnék és mondanán,hogy olyan helyen üljünk le ahol cipőben maradhatok. Ő is érzi gondolom. Van cipő szagtalanító,ezer féle lábápoló. Keresni kell megfelelőt.
2020. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

ezekre nagyon oda kell figyelni

elsőként ugye mindennap lábat mosni esténként, krémezni és ápolni.

másodszor használni jó minőséégű pamutzoknikat és mondanom sem kell, egyszer hazsnáljuk csak

létezik lábdezodor is, erősen lábizzadóknak

és ami még fontos, a cipő. Hiába tiszta a láb, ha a cipő már régi, sokat hordott és nem karbantartott, egyszerűen elszaporodtak benne a baktériumok

szezononként egy pár új cipő nem árt, télire tisztítva, fertőtlenítve kell elrakni. igen, szólhatsz neki, ezeket nem mindenki tudja, a jól ápoltságot is tanulni kell.

2020. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyszer hazsnáljuk zokni úgy értettem hogy másnap koszosan nem vesszük vissza
2020. okt. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szezononként egy új cipővel nem teljesen értek egyet. Egy nőnek több cipője van,de egy pasinak is legyen a minden napi viseletből legalább kettő. Ami mosható mosni kell,ami nem az,venni kell bele vékony talpbetétet amit cserél. A kérdésre válaszolva: kiábrándító,és vélhetőleg általánosan ápolatlan nőre vall az ordító lábszag. Főleg ga többször előfordul és nem ad rá magyarázatot /ami nincs/.
2020. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#mindennapi
2020. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Mosd meg neki:).
2020. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!