Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes úgy kezdeményezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy kezdeményezni egy lánynál hogy megkérdezem van e barátja és ha azt mondja nincs akkor megadni neki a számomat, hogy hívjon fel ha meg szeretne jobban ismerni?

Figyelt kérdés
Egyébként azért gondoltam erre, mert egy üzletben dolgozik, és nem tudok ott beszélgetni vele fél órákat.

2020. okt. 14. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Üzletbe dolgozom és sokan alkalmazzák ezt a taktikát, én általában azt mondom, hogy van valakim mert az ott a munkahelyem, nem szeretnék bonyodalmat.


Viszont van olyan kolléganőm akinek így lett hosszú kapcsolata, szóval ember függő. Egy próbát megér, veszíteni valód nincs. :)

2020. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges kérdezni, mert ezt úgyis az orrodra fogja kötni ha van neki. Ezzel a monológgal gyakorlatilag a szeme láttára heréled ki magad, annyira bizonytalan az egész.

A magabiztos fellépés lényege, ami elengedhetetlen ha így akarsz csajozni, hogy ne kérdéseket tegyél fel, hanem inkább legyél célratörő.

De ha direkt szeretnél próbálkozni akkor valami ilyesmivel sokkal jobb eséllyel fogod elérni azt az eredményt:

"Szia! Ez nekem nem egy mindannapos szituáció, de meg kell mondjam te vagy itt a legszimpatikusabb eladó lány az üzletben. Amúgy *neved* vagyok, szia. Nézd, mivel nem akarlak bajba keverni, és foglalni téged a többi vevő elől, arra gondoltam hogy megihatnánk valamit ha végeztél."

Törekedj rá hogy végig tartsd vele a szemkontaktust, és ne felejts el bemutatkozni. Ez egy egyenes, fellépés, ha szimpatikus vagy neki és nincs barátja, igent fog mondani. Ha van, akkor meg anélkül is kiderül hogy kérdezgetnéd.

hajrá!

2020. okt. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
nekem sem tetszene ha egy pasi megadná a számát hogy majd én hivogassam elsőként, ez oylan mintha nekem kéne teperni a kegyeiért, pedig egyelőre ott tartunk hogy én tetszenk neki és nem fordítva, de azért engem dolgoztatna az ismerkedéssel...biztos nem hívnám fel, még ha tetszene se. Célratörőbb megkérdezni, hogy van-e barátja és ha a válasz, nincs, felajánlani, hogy hazakíséri valamelyik este munka után vagy meghívná egy italra.
2020. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne őt dolgoztasd, ha te akarod megismerni. Ez annyira gagyi, "lazsáló here" mentalitás. Inkább hívd el valahova, ne tőle várd, hogy hívogasson.
2020. okt. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!