Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme megírni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme megírni egy csajnak, hogyha akarna találkozni, akkor szakítana rá időt? Vagy ilyenkor minden mindegy? Ezt miért csinálják a nők?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal, akivel lassan 10 napja volt az első és eddigi egyetlen randink. Múlt vasárnap mondtam neki, hogy találkozhatnánk a következő napokban megint. Erre elkezdte így tételesen sorolni, hogy "hétfőn dolgozom, kedden a kutyámat fotózzák délután, szerdán buliba megyek, csütörtökön boltba..." stb. Hogy ezek miatt nem ér rá egyik nap sem. Minden napra mondott 1 db programot, de olyanokat is, amiknek semmi köze ahhoz, hogy délután vagy este van-e egy pár óránk egymásra. Mintha direkt azt kereste volna, hogy ne találkozzunk. Már máskor is jártam így. Akkor egy másik lány 3 hétig hülyített az első találka után, de ő is ugyanígy mindig benyögte, hogy "ma ezt csinálja, holnap amazt...". Mintha egyetlen programot lehetne tervezni egész napra és ha mondott valamit, azzal el van intézve hogy miért nem ér rá aznap egész nap. Véletlenül mindkét csaj mellékesen részmunkaidőben dolgozik, 6 órában, ami a gyakorlatban úgy néz ki hogy heti 3 napot dolgoznak 8 órában, tehát nem a munka nyomja agyon őket. Napi néhány üzenetet folyamatosan váltunk azóta is.


Csak nem értem ezt miért kell csinálni? Ha nem tetszettem neki, akkor miért nem tudja azt mondani, hogy bocs, nem akarok veled ismerkedni/találkozni már? Húzza, rabolja az időmet és hiteget.


2020. okt. 26. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg, mert ez így könyörgésnek hat. Ne várj rá,ha akart volna, akkor szánt volna rá időt. Én annyit írnék, hogy köszönöm a veled töltött időt és a figyelmedet, én most itt elköszönök, mert én ismerkedni szeretnék és nekem erre a céltalan üzengetésekre nincs időm. Ez így elég egyértelmű és akkor nem te futsz utána. Ne pazarold erre az energiád.
2020. okt. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb menj le a kondiba...
2020. okt. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem zárod le te, ha egyértelműen látszik mi a helyzet?
2020. okt. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Óvatosan lehet azt azért megkérdezném hogy mit gondol, a közeljövőben tudnánk -e találkozni, vagy mit szeretne.
2020. okt. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha van eszed es tartásod, akkor nem csinalsz magadból hülyét. Nem o az egyetlen hal a tengerben.

Learazott! Nem látod most tenyleg?? En se vagyok mindig egyenes,ha nem akarom megbántani a sracot. Elofordul,hogy Ugyanígy átlátszó kifogásokat gyártok.

Ha kell a szenvedés, akkod hajra! Magyarázd be magadnak,hogy biztos akar talizni... “csak most epp” ez meg az van!

Legyel ferfi es ne uzengess neki egy újabb szanalmas elköszönő üzenetet! En ezutan főleg hátam közepére se kivannalak mar!

2020. okt. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindkét alkalmmal az első randi után volt, nyilván nem akarnak újra találkozni csak nehéz ezt úgy leírni, hogy ne bántsanak meg.
2020. okt. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


5. Jó tudni, hogyha valaha f*@sz akarok lenni a nőkhöz, akkor nem kell majd bűntudatot éreznem.

2020. okt. 26. 08:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Te meg mész még utánuk és megalázkodsz, azok meg jót röhögnek rajtad.

Gondolom görcsösen akarsz már valakit, és azt se akarod felfogni ami egyértelmű.

Ne a miérteket keresd, hanem azt értsd meg, hogy nem kellesz nekik

2020. okt. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerinted mi értelme lenne? A helyzet egyértelmű, nem akar többet találkozni, hagyd. Így akar “finoman” lekoptatni, nincs bátorsága egyenesen a szemedbe mondani, hogy nem lesz folytatás, essen már le. Magadból csinálsz hülyét, ha firtatod.
2020. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nőként mondom, hogy a retiküljében tart csak, akit bármikor előkaphat, ha mondjuk lell egy lelki szennyes vagy nincs kivel moziba menni. Annyira azért nem jössz be neki, hogy naponta vágyjon rád. Lehet hogy nincs veled nagy baj, vannak nők és férfiak is, akik magukba és a saját dolgaikba vannak fordulva, észre se vesziok hogy a nagy ő sétál el mellettük.
2020. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!