Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme találkozni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme találkozni, ha a pasi telefonban csak magáról beszél, amikor hozzászólok magamról a reakciója egy 'hmm', majd folytatja a monológot?

Figyelt kérdés
Élőben lehet másabb? Vagy engedjem el a témát, csak egófényezésre kell neki nő?
2018. okt. 9. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Hát nézd én szerintem egy barom :)

De neked kell tudni...

2018. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Egyszer azért érdemes lehet
2018. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Ki tudja. Élőben lehet más lesz. Vagy csak szimplán olyan hangulatban volt. Azért valljuk be, ha mindig így viselkedne nem nagyon maradna meg mellette senki. Márpedig úgy gondolom, hogy nem egy full tapasztalatlan valakivel próbálkozol.
2018. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Nincs értelme szerintem, mert egyértelmű, hogy a fazon önző. Találkozáskor is az lesz, és később is.


Az ilyet jobb kikerülni, mint belegabalyodni.

2018. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. Kicsit hozzátesz a helyzethez, hogy ő most elutazott egy idegen városba, mielőtt találkozni tudtunk volna, és biztos izgalmas neki, de akkor sem érzem, hogy érdekelném. Mindegy, egy kv-t lehet megejtek vele, aztán kiderül.
2018. okt. 9. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Az ember szereti, hogyha meghallgatják őt. Attól még, hogy telefonon csak magáról beszélt nem biztos, hogy élőben is csak magáról beszélne.


Lehet, hogy az első telefonbeszélgetés után jó véleménnyel volt rólad amiért meghallgattad őt. Elsőre nem kéne valakit megítélni, szóval én támogatom az ötletet, hogy összefussatok egy kv-ra. Ha élőben is úgy viselkedik, akkor meg nyilván kár tovább erőltetni.

2018. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Ha többször is beszéltetek már telefonon, és mindig csak a magáét fújta, téged meg sem hallgatott, akkor ez nem fog változni. Vannak ilyen emberek, szerintem ő is csak magát szereti. Nekem nagyon önzőnek tűnik.

Ahogy gondolod, találkozz vele, de én figyelmeztettelek.:D

2018. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatot keresel akkor nincs.
2021. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!