Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha kezdeményezek egy lánynál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kezdeményezek egy lánynál, és neki épp van pasija, ezzel "elküld", ezek után neki kell majd kezdeményeznie újra, nem? Persze ha akar valamit.

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, várj amíg kezdeményez. De addig azért keress más lányt, nehogy egyedül halj meg.
2010. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vidd fel hozzátok és lődd fejbe a sperma bombával
2010. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utálom az ilyen alakokat akik nem tartják tiszteletben a párkapcsolat fogalmát.....

22F

2010. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van,én is utálom,de nem tudtam hogy van barátja. Nem mentem volna oda hozzá ha ezt tudom,előtte viszont sokat szemeztünk,és ha egy kicsit megkésve is,de odamentem hozzá.Egyébként a kérdésem meg úgy tettem fel hogy ha egyáltalán akar majd a későbbiekben tőlem valamit akkor neki kell e lépnie.
2010. aug. 9. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze - mivel ha te lépnél akkor az érvényes amit előtted írtam...

Kapcsolata van.. Ha te lépnél ezt alapból nem tartanád tiszteletben, ami következményeket von maga után..

Ha Te kellesz neki, max akkor lépj, ha otthagyta a párját.. Addig Ne.

22F

2010. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan léphetsz...ha jó a párkapcsolata, úgysem válnak szét miattad...ha viszont valami nem megy jól köztük, lehet, hogy te leszel a választott...
2010. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!