Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek veszi a srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek veszi a srác a lapot, ha egy héten belül 4x kezdeményezek vele beszélgetést az msn-en? Fiuk, ti mit gondolnátok, ha egy csaj ezt csinálná veletek? Rájönnétek hogy akar valamit vagy szimplán arra gondolnátok hogy barátkozni akar? 17/L

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
ez attól függ miket ír :D
2010. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem nagyon sok csaj kezdeményez beszélgetést msnen, mert jól el tudnak velem dumálni, de egyik sem szerelmes belém, ezt tudom.
2010. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De egy évvel ezelött valaki elmondta neki hogy nekem tetszik, aztán a srác ölelgetett meg puszilgatott. De akkor nem jött össze a dolog.
2010. nov. 29. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez is olyan dolog amit a fiúk pont leszarnak. bárkiről megkérdezel, nekem foggalmam sincs hogy pl az utolsó 5 chat alkalmával hányszor írtam én rá, vagy ő rám.

egy átlag pasi nem görcsöl ilyen baromságokon drága ;)

2010. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hello, a pasik ilyen téren vakok,csak azt veszik észre, amit akarnak és amire mi nem számítunk. Az ilyen dolgokra rá kel őket vezetni, de úgy kell csinálni, mintha mindent ők intéztek volna jól, szóval ők legyenek a hősök.
2010. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!