Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajszikák titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszikák titeket mennyire gerjesztene be ha a pasiról akivel ismerkedtek kiderülne hogy híres youtube star?

Figyelt kérdés
Mondjuk volna egy csatornája sok felíratkozóval ahol a csávó rappel meg csajozós szövegeket nyomat és körbe rajozzák a feliratkozó rajongói.

2020. okt. 30. 08:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
1%

A csajozós szöveg nem jön be nekik, de azok, akiknek több százezer feliratkozója van - azért se mondok neveket - bejön nekik.


Ezek híres emberek, akik jól keresnek az influencerkedéssel, van pénzük.

2020. okt. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Kérdés, hogy kire lősz. Én menekülőre fognám, mert szerintem a youtube csatornák többsége "ciki" - kivéve, ahol több éves szakmai háttér áll az illető mögött, vagy olyan élethelyzetben van, amibe kevesen kerülnek pl. 9 gyerek, rák stb. - de nyilván nem nekem szeretnél imponálni. Van olyan barátnőm, akinek a szemében ezzel jó pontot szereznél valószínűleg.
2020. okt. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem gerjesztene. Ha amúgy szimpatikus, érdekelne hogy mit csinál, ha nem akkor meg mindegy lenne hogy youtubos vagy sem.
2020. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen nálam abszolút hulladék kategória, ellenben pl. az a csávó, aki 3 évi kutatást is beleértve megcsinálta ama bizonyos 4 és fél órás Twin Peaks-elemzést, na, az már igen. És ő csak egy példa a sok közül arra, milyen, amikor valódi tartalmat gyárt egy vlogger, nem csupán majomkodik.
2020. okt. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Ó, ilyen gagyi vacak? Ezzel inkább elveszítené az érdeklődésemet. Ezerből nagyjából egy ember tud vállalhatóan rappelni, és az már rég karriert csinált belőle. Aki pedig csajozós dumákat használ, hát fogalmazzunk úgy, hogy még nem érett meg eléggé.

Ellenben egy Daniel Greene vagy Dylan Is In Trouble szimpatikusabb lenne.

2020. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Tökéletesen leírtad azt a típust, amelyiktől hányingerem van.

Abban a pillanatban dobnám, ahogy ez kiderül róla!

2020. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen rappelos hulyegyerekek meg az idiotak egyaltalan nem, de van 1-2 youtuber aki szimpatikus.
2020. okt. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám a fenébe.
2020. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt már a "csajszikától" is kirázna a hideg, másrészt meg irtózom a feltűnési viszketegséges kisfiúktól, akik azt hiszik, hogy rapperek.
2020. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régen a DJ volt az a "szakma", amit a legszánalmasabbnak tartottam, mára a jútúb sztár lett az.
2020. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!