Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Nektek bejön ez a nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek bejön ez a nő? Randiznátok vele?

Figyelt kérdés

Nemrég nyert ezüstérmet súlylökésben az atlétikai világbajnokságon, emellett olimpiai bronzérmes, tehát egy sikeres, híres és sportos nőről van szó. Ezen interjú alapján pedig úgy tűnik, hogy kedves és intelligens is egyben: https://www.youtube.com/watch?v=LFHczKZAQKY

El tudnátok-e képzelni egy ilyen nővel egy randit, majd akár párkapcsolatot? Ha nem, akkor mi lenne a kizáró ok?

[link]

Köszi előre is a válaszaitokat?



2017. aug. 10. 21:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mert nagyobb és erősebb nálam. De aranyosnak tűnik. Ha nagydarab lennék, szerintem simán.:)
2017. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem :D Nem akarok sértő lenni, de ha zöldre festené magát, tisztára shreknek nézne ki. Én vagyok 85 kiló, sportos alkat, de ez a nő szerintem van vagy 90-100 kiló. Nekem ez nagyon sok.
2017. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
Nem. A művész nők érdekelnek, akik kifinomultak, kecsesek, nőiesek.
2017. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem a stílusom, de ha tényleg kedves, rendes, intelligens, akkor nem zárkóznék el.

Nekem fontosabb az, hogy ki milyen ember, mint hogy hogyan néz ki. A külsőre elég annyi, hogy ne taszítson, egy számomra megnyerő személyiséggel úgyis vonzóvá válik.

2017. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok egy satnya férfi, de ő engem úgy földhöz vágna, hogy nyekkenék. Emberileg biztos kedves, de én a törékenyebb nőket preferálom.
2017. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

inkább egy ilyet kérek szépen-

https://www.youtube.com/watch?v=wOdH9fKfiBk

2017. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos hiába mondogatják a férfiak, hogy ők nem felszínesek, még a legutolsó szűz siránkozóról is kiderül, hogy azért nekik csak az 50 kilós, kecses lányok kellenek, aki nem az, azt meg shreknek titulálják.
2017. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Kit érdekel, hogy kinek tetszik. Egy sportoló, sok sok eredménnyel, tisztelni kell és kész

L18

2017. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Igen, szimpatikus nő, nekem ez a legfontosabb.

Kedves, mosolygós, pozitív.

El nem tudom képzelni róla, hogy bepipul, ha mégis, életem végéig mosogathatnék. :D

2017. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nagyon is bejön! :) Simán randiznék vele.
2017. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!