Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alkalmi randizgatás? Szex....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi randizgatás? Szex. Szerintetek helyes?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok. Volt 2 hosszabb kapcsolatom. 3 és 4 év. Sajnos csak a háziasszonyt látták bennem nem a nőt. Most volt egy rövid 4 hónapos. Jó volt ,de megijedt a kötöttségektől és elhagyott váratlanul. 21 éves volt fiatalabb. Megismertem az interneten egy szimpatikus 21 éves férfit. Találkoztunk nagyon volt kémia. Csók stb. Aztán elmondta,hogy jelenleg nem áll készen kapcsolatra és nem fogad hűséget. Belementem én ,aki az ilyet mindíg elítélte,olyan jó vele. Nőnek érzem magam és nem érzéketlen ez részemről. Szerintetek van rá esély,hogy érezni fog irántam? Olyan gyengéd. 2 óráig beszélgetünk és,utána jön a szexualitás. Vigyáz rám. Utána ölel,simogat. Nagyon férfi. Nem akarom ringatni magam semmibe,de ez így most nagyon jó.


23/nő (november2.-ától 24:D)



2020. okt. 30. 20:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha abban reménykedsz, hogy több lesz, akkor nem jó.
2020. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Idő után elképzelhető de ne ringasd magad bele semmibe se, hiszen előre megmondta, hogy mi a helyzet. Ez lehet változik, de lehet nem fog. (Legalábbis veled nem.)


Boldog születésnapot.

2020. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Noren1989 ***** válasza:
33%

Ez egy alkalmi kufurc volt, kàr többet képzelni.


Aznap te voltàl a beszélő zokni, amibe kiverte. Jó, persze "tudja, hogy mi kell a nőnek" 2óràra.

2020. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%

#3 Egy kis személyes sértettséget érzek ki a szavaidból, Noren.


Kérdező, szerintem semmi gond azzal, ha jól érzed magad. Ez egyáltalán nem "helytelen". Ha így most nagyon jó, akkor hajrá nem ártasz senkinek. A srác tisztességes volt, elmondta mit akar. Ha ennek ellenére belé esel, akkor arról nem ő tehet majd.

2020. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a születésnapi köszöntést aranyos vagy!:) Köszönöm a válaszokat. Próbálom lazán ,de nagyon izgat a pasi. Olyan igazi férfi. Ilyennel még nem találkoztam.
2020. okt. 30. 20:25
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

" Olyan igazi férfi. Ilyennel még nem találkoztam."


Mitől igazi?


Tényleg érdekelne, hogy egy nő milyen tulajdonságok alapján gondol így egy férfira.

2020. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is volt egy ilyen két éves kapcsoaltom ami csak egy éjszakás kalandnak indult. Igazából nagyon jó volt minden megvolt köztünk, főleg a kémia az nagyon. Nagyon könnyen lángra kapott köztünk a sexuális hév. Szinte egy hullám hosszon voltunk. Viszont idővel úgy éreztem amikor már sokmindenen átmentünk, hogy nem tudnék vele leélni egy életet, úgy mond nem éreztem, hogy ő lenne az a bizonyos számomra, még ha szép kapcsolatunk is volt. De ez csak az én egyéni esetem. Ezen felül átéltem még más ehhez hasonló "nem annak indul és más lett belőle" kapcsolatot, de annyira nem érdemes ról írnom. Lényeg a lényeg, bármi megtörténhet köztetek.


24/ Nem sokkal idősebb Fiú :P

2020. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Noren1989 ***** válasza:
26%

darkerthenblack: köszönöm a nekem címzett szavakat.


Semmilyen személyes sértődés nincs mögötte, csak azt szerettem volna, ha a Kérdezőnk tisztàban legyen a helyzetével.

2020. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem ne állj be ribinek egy kis gyengédségért cserébe. De majd rájössz, mikor késő lesz, és 30+leszel, ó de még mennyire.
2020. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Tapasztalatból mondom, hogy nem. Nem fog többet érezni akárhogyan viselkedik. Azzal viszont nincs gond, ha jól érzed magad vele.
2020. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!