Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a párhuzamos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párhuzamos randizgatás "bűn"?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 2 hét alatt eddig 2x találkoztam, előtte már chateltünk egy ideje, de én azt nem veszem ismerettségnek, csak a face-to-face találkozókkal lehet valakit tényleg megismerni. Van egy másik srác is, aki nagyon szimpatikus és elhívott randizni...az elsővel nem vagyunk még együtt, alig ismerjük egymást, szerintem ilyenkor még nem lenne gáz mással is ismerkedni. Szerintetek?

21L



2017. aug. 2. 13:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Lesznek, akik szerint bűn, lesznek, akik szerint nem. Ne rájuk hallgass, hanem a lelkiismeretedre.
2017. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem két-három találkozás mindkettövel párhuzamosan még böven belefér, mert elöször meg kell ismerni öket ahhoz, hogy el tudd dönteni, mennyire jöttök ki egymással.
2017. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A parhuzamos szex sem az.
2017. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az!


Csak két kérdés!


Neked fordított esetben hogy esne? Te "bűnnek" tartanád?

2017. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#4 nyilván rosszul esne, de nem ítélném el miatta, ha mondjuk összejövünk és egyszer beismeri. Ha végül engem választ, akkor mibe köthetnék bele? :D Ha nem engem választ, akkor meg úgyis mindegy. Ez még csak ismerkedés, nem köteleztük még el magunkat egymás iránt.
2017. aug. 2. 13:43
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

#5


Ha rosszul esne...


Akkor miért nem közlöd az egyikkel, hogy köszönöm, de nem szeretnék tovább veled ismerkedni, nem egymást keressük.


Nem igaz, hogy ennyi alapján már nem tudod eldönteni, hogy melyikkel ismerkednél szívesebben.


Miért kell mindkettőt, egyszerre hülyíteni?

2017. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

miért lenne az..?

valaki mindezt házasságban csinálja :D

2017. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. 2-3 találkozó alatt azért már el lehet dönteni, akarsz-e valakivel komolyabban ismerkedni, ez esetben illik lekoptatni a többieket. Ha nem vagy biztos benne, akkor nem őt keresed, ennyi.
2017. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
2 találkozó után hogy lehetne már eldönteni? Tudom, vannak emberek, akik összejönnek fűvel-fával, csak legyen már valakijük, én nem ilyen vagyok, előtte szeretem alaposabban megismerni az illetőt. Ehhez pedig nem 2 randi kell...
2017. aug. 2. 14:02
 10/23 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem ,,bűn,, bár èn sosem tettem ilyet. De mèg fiatal vagy. A párkeresès időszakába belefèr. Inkább most tarts több vasat a tűzbe, mint 40 èvesen. Jobb,mint akkor rájönni, hogy nem adtál magadnak esèlyt az ismerkedèsre ès fèrj, gyerekek mellett kicsapongsz...
2017. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!