Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire befolyásolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolja a randizásaitokat a covid?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire. Ugyanúgy nem randizok, ahogy eddig. F
2020. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Közel semennyire. Beülős helyekre ugyanúgy el lehet menni, de csak 11-ig lehet ott lenni. Magyarul a randi is kicsit korábban kezdődik így, hogy tudjunk elég időt együtt tölteni a randi alatt, amennyit én szeretek. Ezen kívül a 19-huszonpár éves csajoknál, akik még otthon laknak néha előfordul, hogy nem engedik el a szüleik őket, vagy ők maguk nem akarnak találkozni a vírushelyzet miatt mostanában. De még ez is elég ritka. Tavasszal is csak 2 ilyen csaj volt, most eddig 1.


26/F

2020. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
37 éves vagyok, nekem már lőttek, szóval semennyire sem, aki még huszonéves az majd 30-as éveiben fog pofára esni (de nagyon jókat fügökm rajtuk röhögni) és majd írni itt, hogy nem kell már a másik nemnek.
2020. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Semennyire.
2020. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

3-asnak: Mi az, hogy neked már lőttek?! Én 34 évesen találtam meg a számomra tökéletes, igazi nőt, aki ráadásul 3 évvel idősebb is nálam. Évek óta együtt vagyunk, rengeteg helyre járunk, éjszakázunk, bulizunk, kettesben is, barátokkal is, így a 40-hez közel újra a 20-as éveinket éljük.

Tessék csak összekapni magadat és barátnőt szerezni és nem azt hajtogatni, hogy neked már lőttek!

2020. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%

Én qrvázni jártam - nem szeretnék banszámla piócát tartani.

A rosszlányoknak egy kicsit csökkent a forgalom, emiatt mostanság könnyebb szabad időponthoz jutni. Mondanám, hogy a lányok odaadóbbak, mert meg akarják fogni a vendégeket, de erre a COVID előtt is csak nagyon ritka esetben volt panasz.

Szóval a COVID a qrvázást sehogy sem befolyásolja.

2020. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
6-os, elptte felhívod a nőt? Mert nekem is ez maradt mint lehetőség, miután a nők állandóan elutasítanak.
2020. nov. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Semennyire mivel előtte sem nagyon randiztak velem a lányok. Ritka kivétel amikor igen, azt meg nem fogja a Covid megakadályozni.
2020. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező azért itt ezzel a kérdésfeltevéssel eléggé ráb@*sztál :D


Nézd meg ez az oldal milyen férfiak gyűjtőhelye többnyire. Hát nem azoké, akiknek normális kapcsolata, viszonya van a nőkhöz.

2020. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
11%
utolsó, erről nem biztos h csak ők tehetnek, talán a nők is...
2020. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!