Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, járnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, járnátok olyan férfival, aki szabadidejében szereti bohócnak maszkírozni magát és bohócruhákban járni?

Figyelt kérdés
Esetleg úgy is megjelennétek vele nyilvánosan, hogy bohócnak öltözött? Akár te is beöltöznél vele?
máj. 13. 18:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
6%

Nem járnának veled, de azért idehazudnak majd valamit. Egy perverz, beteg, sorozatgyilkosnak gondolnának vagy csak lúzernek.

Ha egy nő írta volna ezt ki az tök rendben van, arra ugyanúgy ráhajtanak a pasik, sőt ő úgy lenne különleges.

máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Én átlagos vagyok, átlagos hobbikkal, átlagos élettel. Semmi extravagáns nincs benne, mert nincs rá igényem. Ennek megfelelően párnak se választok senkit, akinek valami az átlagtól merőben eltérő dolga van.
máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem 😅
máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%

Amúgy ha nő öltözne hobbiból bohócnak járnának vele a pasik?

Vagy csak mert pasi ő lesz Gacy

máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
4, nem tudom, én akkor se járnék nővel, ha nem öltözik bohócnak. Esetleg a biszexeket érdemes megkérdezni az általad vélt kettősmércéről, mert csak ők hajtanak mindkét nemre.
máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

Mintha olyan sok nőt ismernétek, aki szabadidejében bohócnak öltözik, bmeg.


Amúgy részemről is felejtős lenne.

máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok férfi öltözik bohócnak, de lényegtelen, egy nőtől ezt is jobban elnéznék, sőt!
máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

7

A férfiaknak meg jobban elnézik, ha kopaszok. Na bumm.

máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

7, de a nőknek a férfiak néznék el, hiába próbálod erőltetni a szegény kicsi férfiak kártyát. A két nem, nem egyforma rendszer szerint keres társat, tehát, nem egyforma elvárásaik lesznek. Gondolom akkor az is gond, hogy előbb választanak egy szoknyát hordó lányt, mint egy szoknyát hordó fiút (megint csak az ellenkező neműek, ugye...)

Értem én, hogy üldözési mániád van, de nagyon rossz helyen kopogtatsz.

máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem igaz! Ezzel most nagyon félre lőttél. Sok pasinak bejönnek a kopasz nők.
máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!