Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális hogy heti egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy heti egyszer találkozunk és ennyi idő alatt "elhidegülök" tőle? Vagyis szinte újra fel kell oldódnom a társaságában

Figyelt kérdés

Ilyenkor picit akadozik a beszélgetés, nem úgy megy az elején mindkettőnk részéről, én úgy érzem. Meg a hét többi napján sem beszélünk 1-2-3 üzenetváltásnál többet.


Lehet normális hogy ilyenkor nem érzem annyira komfortosan magam a társaságában, és szinte "újra meg kell ismernem"?


Hogy értessem meg vele, hogy ez így nem kapcsolat? Próbáltam már vele beszélni, hogy ez a találkozásmennyiség kevés, heti 1, de neki ennyi fér bele és neki ez így kényelmes.


2020. nov. 5. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Értem miről beszélsz. Neked több kontaktra lenne igényed. Számomra sem lenne elég heti 1 találkozó. Valószínűleg nem illetek össze ilyen szempontból.
2020. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bárki bármit mond, h normális, ne hallgass senkire! Ezt csak te érzed! Ha neked nem felel meg, akkor nem normális. Én sem befolyásolni szeretnélek, csak elmondom, hogy én hogy jártam.

Előző kapcsolatom nekem is ilyen volt. Tudtunk volna többször is találkozni, de édesanyja befolyására, neki elég volt csak heti 1 találkozó.

Azt a heti egy találkozót úgy éltem meg, mint te. Ha nem is kellett újra megismernem, eléggé elhidegültnek éreztem magam tőle. Minden egyes alkalommal. Úgy éreztem, hogy így nem tudok hozzá közelebb kerülni érzelmileg. Vele több hónapkig, akár évig tartott volna olyan mélységet kialakítani, mint olyannal, akivel többször találkozunk.

Van akinek ez normális, van aki kifejezetten szereti az ilyen kapcsolatokat. De nem szabad ráerőltetni a te akaratodat, mint ahogy neki se szabad ráderöltetni a "csak" heti 1 találkozót.

Ha nem tudjátok megbeszélni és közös nevezőre jutni, akkor keress olyas valakit, akivel sikerül és mindkettőtöknek jó lesz. :) //én is így tettem

2020. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális érzés szerintem.Mármint ugyanezt éreztem folyton a barátommal,bár mi nem heti 1x találkoztunk hanem mondjuk 2-3x . De ezt is nagyon kevésnek éreztem,nem volt semmi okunk amúgy arra,hogy ne találkozzunk,tehát nem volt annyi munka,vagy egyéb elfgoaltság. Ő egyszerűen ennyit akart,szüksége volt a térre...Sokáig harcoltunk emiatt egymással, ő azt akarta ,hogy minél lasabban ismerjük meg a másikat,hogy legyen hiány,vágyakozás. Én meg azt akartam hogy minél előbb kiderüljön minden egymásról,minél több időt töltsünk együtt ,hogy megtudjuk működik-e.

Szóval ilyenkor én kb idegennek éreztem mikor már 3 esetleg 4 napja nem is láttam. Tudtam,hogy ebből így semmi nem lesz,úgyhogy én fogtam magam és folyton átmentem hozzá...azóta már ő is nagyon igényli,hogy folyton vele legyek maximum heti 1 napot nem vagyunk együtt.

Szóval döntsd el,hogy neked megéri ezért harcolni,belefekteted az energiákat,vitát,konfliktust vagy inkább hagyod,mert nem ér annyit a srác és a kapcsolat.

2020. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, én a nem normálist, csak a találkozásra értettem, nem az érzésedre.
2020. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszéltél is vele és azt mondta, neki ennyi elég akkor ez nem változik.

Hány évesek vagytok? A legelején vagytok kb., mindenki talál olyat, aki hozzá való. Ez időpocsékolás.

2020. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!