Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor egy nő az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy nő az ismerkedés elején összeismertetne a baráti társaságával, az valamilyen teszt szokott lenni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi évben jó párszor volt, hogy társaságibb, bulizósabb lánnyal ismerkedtem és már az ismerkedés elején, max pár randi után, még a szex előtt már meghívott a baráti társaságával találkozni egy összejövetelre. Én a szülővárosomtól és a gyerekkori (mai napig legjobb) barátaimtól messze lakom, itt ebben a városban lettek haverjaim, ismerőseim, de nem nagy társaság és max pár olyan ember van, akikkel kettesben találkoznék. Kettesben tök jól megvagyunk és jól megy az ismerkedés, összességében azt mondanám humoros, beszédes, tökös vagyok. De amikor bekerülök másik 3-6 idegen ember közé akik már régóta ismerik egymást, akkor ott már csendesebb vagyok, alapból nem vagyok az a nagy társaság közepe, bulizós, harsány típus. Aztán az ilyen találkozók után mindig azt érzem, hogy a csaj csalódott bennem, hogy azt várta majd lenyűgözök mindenkit a társaságában. Meg tudok szólalni és szoktam jókat mondani, de sokáig vagyok csendben és inkább olyankor az a hallgató, megfigyelő típus vagyok, vagyis tök más, mint amikor kettesben vagyunk.


A kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy ezt direkt csinálják a nők? Mert úgy érzem ilyenkor elrontják az ismerkedést ezzel, és hogy tesztelnek mennyire vagyok minden körülmények között nagydumás, menő, társasági csávó. (Nem vagyok az minden körülmények között.) Én is szoktam beszélni a barátaimnak egy-egy lányról, amikor éppen valaki komolyabb van, de még ha közel is laknánk a barátaimmal egymáshoz, akkor is inkább hónapoknak kellene eltelnie, mire bemutatnám nekik őt.


2020. ápr. 26. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem direkt tesztelgetés, vagy hogy azt akarnák bizonygatni, mekkora ász a pasijuk. Hanem fontos nekik, hogy szimpatikus legyél a legjobb barátaiknak, és te is megismerd őket, hisz fontos részei az életednek. Attól, hogy te vársz fele hónapokat, más nem így csinálja, és nem feltétlenül a tó módszered az egyetlen normális módszer. Ha ez téged zavar, vagy problémát látsz benne, az elején meg kell mondani, hogy figyi, nagy társaságban nem oldódom fel könnyen. Ha meg látod, hogy úgy alakult, előzd meg az egészet azzal, hogy a találko után leszögezed, hogy mennyire jó fejek voltak a barátok, de neked még fel kell oldódnod, mert feszélyezetten érezted magad.


De az is lehet, hogy nekik tényleg egy bulis, vagány ember kell, aki mindig az. Ha neked ez gond, akkor lehet, hogy nem ilyen bulis, társasági pillangó csajokkal kellene összejönnöd.

2020. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd, ha nekem partnerem van, ő a baráti társaságomnak is a része lesz. Az összeismertetésen jobb hamarabb túlesni, így látja, kikkel lógok és kölcsönösen megismerhetik egymást, nekem fontos, hogy jól kijöjjenek. Eszembe sem jutna tesztelni valakit hogy mennyire tökös vagy elég tökös-e idegenekkel is. Ez a kérdés csak valami beteg elmében születhet meg, akinek fogalma sincs a bizalomról.
2020. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!