Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem túlzás ha 3 hét járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túlzás ha 3 hét járás után vacsorát főzök a barátomnak? Nem túl rámenős? Vagy ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam valami nagy 5 fogásos vacsorát főzni, csak pl: bolognait vagy lasagnet. Nem vagyok egy konyhatündér, ezt szerintem ő is tudja, de ezeket meg tudom csinálni.

Ti mit szólnátok hozzá? Nem túlzás ennyi idő után?


2020. nov. 10. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a túlzás? Egy kedves apró gesztus, egy egyszerű vacsit összedobni szerintem nem egy akkora dolog, hogy bárki túlzásnak vegye.
2020. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem túlzás, csak figyelj, hogy ne legyen részéről elvárás.


Ott rontja el sok nő, hogy az elején elhalmozza a férfit minden jóval, aztán ahogy jönnek a hétköznapok, nincs rá idő, az meg egy szelet kenyeret nem kenne meg magának.

2020. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem túlzás. Adott esetben én értékelném a gesztust, ha pedig ő jön el hozzám, akkor én főzök valamit. Persze lehet az nem lesz olyan "jó" (mivel eddig csak magamra főztem, ezért nem tudom mennyire "ehető" a végeredmény, az én ízlésem pedig furcsa), de hát ez van.


Csak tényleg ne váljon kötelezővé, maradjon meg a szép gesztusok világában.

2020. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzás. Nagyon kedves dolog.
2020. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem túlzás. Engem a barátnőm azzal is fogott meg, hogy miután a negyedik randinkon először lefeküdtünk, szex után megkérdezte éhes vagyok-e, aztán kimentünk a konyhába és ételt készített nekem. Erre a gesztusára nagyon emlékszem.
2020. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fordítva volt a 3. randin én főztem, és hozzám jött a hölgyemény.
2020. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is szeretnél járni vele? Akkor nem túlzás.
2020. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Mi még azelőtt főztünk egymásnak meg együtt, hogy összejöttünk volna. Nem túlzás.
2020. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Kérek én is.
2020. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem negyedik randin már főzött amikor nála voltunk. Tök jó "wife material" érzés ha egy nő simán összedob valami kaját vacsira.
2020. nov. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!