Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl rámenős voltam és elijeszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl rámenős voltam és elijesztettem! Helyrehozható?

Figyelt kérdés
Van egy kollegám, aki minden nap velem töltötte a kávészüneteit hónapokig majd randiztunk is. Az is jól sikerült, masnap is keresett, viszont többször is kérdeztem mikor találkozunk még és úgy tűnik ez elriasztotta...azóta nem keres és ha rá is irok csak mosolyjeleket vagy igen röviden válaszol. Tisztan tudom, hogy kerül...helyrehozható?
2019. febr. 9. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha oda lenne érted, nem ijesztetted volna el, hanem találkozott volna rég. Én elkerülném, akkor is, ha keres, mert zavarja, hogy eltűntem, mint egósimogató
2019. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
+1
2019. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor ne érezzem magam hibásnak? Es ujra se kelthetem fel akkor az érdeklődését
2019. febr. 9. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Biztos, hogy nem ez riasztotta el.
2019. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Nos, szerintem ő az a típus, aki élvezi a vadászatot, majd amikor megkapja, amit akar, különböző kifogásokkal, vagy szó nélkül kilép az életedből. Ha volt szex, ha nem. Lesz majd más, aki rámosolyog, vagy van is.
2019. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnám helyrehozni, amikor igy szórakoznak velem. Talán épp alakul is neki mással, aki jobban érdekli. Aztán, ha nem jön össze, majd újra rád száll jobban.
2019. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kb masfel hete randiztunk utana napokig meg beszéltünk és jött es mikor elkezdtem kérdezgetni mikor találkozunk azóta változott..amúgy az a visszafogott tipus...
2019. febr. 9. 16:09
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Reméltem még helyrehozható...
2019. febr. 10. 14:25
 9/11 anonim ***** válasza:
A randi arra való, hogy jobban megismerjétek egymást. Lehet, hogy rájött, hogy annyira mégse passzolnátok. Van ilyen.
2019. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma rám írt, szép napot kívánt, persze nem kapott visszajelzést csak egy lájkot
2019. febr. 14. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!