Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a jelei annak, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, ha egy fiú csak azt akarja?

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Lélegzik.
2020. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már nagyon profi módon eljátsszák a férfiak, hogy nyitottak feléd párkapcsolatra is, nem csak szexre, holott nem is. Szóval nagyon nehéz lesz kiderítened.
2020. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
A világ leghősiesebb szerelmes lovagját is a szex motiválja, kár is ezt tagadni! Meg akarja szerezni álmai nőjét, hogy bármikor szexelhessen vele, persze cserébe ezért megcsinál neki ezt-azt vagy bármit! Aki ezt tagadja, az legyen úgy a párjával, hogy sosem szexel vele.
2020. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy előttem írták. A férfi szexet akar, amióta világ a világ. Ez a dolgok rendje. Hogy aztán mit akar még, az majd valamikor az első ejakuláció után eldől. Ha a nő partner tud lenni az élet egyéb területein is, akkor kinézhet egy tartós párkapcsolat is.
2020. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
De ezt úgy írjátok, mintha a nők nem akarnák a szexet.. Én például nagyon is akarom, tök jó dolog, és tök normális, hogy a férfi is akarja és a nő is. Nyilván az a normális, ha emellé érzelmek is társulnak, az valóban kevesebb a férfiakban, de egy nő ugyanúgy akarja a férfit fizikailag mint a férfi a nőt.
2020. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na azért ha arányokat nézünk, a férfiak döntő többsége akarkója a szexet, a nőknél már ez a szám max. olyan 60%. Sőt, még olyan nő is aki szereti a zexet, simán leéli az életét szex nélkül is, ha nincs megfelelő partner hozzá. Egy férfi meg keres egy olyan nőt, akivel kiélheti a vágyait. Már ha talál rá, sok esetben ez sem olyan egyszerű, mivel rengeteg nőt nem érdekel olyan szinten a szex, hogy belemenjen egy szimpla szexkapcsolatba.
2020. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jó én csak magamból indultam ki, nekem nagyon fontos, nyilván csak a megfelelő partnerrel, nem bárkivel. De vele nagyon.
2020. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a túlzott nyalizás már az ismerkedés elején, és a túlzottan gyakori utalás a szexre, vagy flört.
2020. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az teljesen normális szerintem, ha a férfi akarja a szexet. A probléma nekem azzal van, ha CSAK az a célja és közben eljátssza, hogy komoly kapcsolatot szeretne mert tudja engem csak így lehet megközelíteni. Félek a csalódástól, ezért kérdeztem, tudom semmi garancia nincs arra, hogy utána nem hagy el csak én nem azt érdemlem, hanem, hogy szeretve legyek. Ne értsétek félre, a szex része egy jól működő kapcsolatnak és szükséges is. Remélem értitek a különbséget.
2020. nov. 10. 19:42
 10/12 anonim ***** válasza:

"Félek a csalódástól"


Mit mondjak, majd felnőtt korodban elfogadod, hogy az élet nehéz. :)

2020. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!