Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen jelei vannak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak, ha a pasi meg akarja kérni a nő kezét?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Kis ékszeres dobozkát szorongat a kezében, zavarban van, izgul, és az is lehet, hogy letérdel.
2019. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
azért tetted fel a kérdés, mert nem akarod, hogy elvegyen? :D
2019. ápr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

A nőnek egyre nagyobb lesz a pocakja.

Amikor hazaérsz a suliból ő már a szobádban van, a szeme alatt van egy nagy monokli és az egész nagycsaládod mögötte áll.

2019. ápr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
A közös élet terveit együtt kéne megbeszélni.
2019. ápr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk semmi jele nem volt. Egyáltalán nem számítottam rá és nagyon meglepődtem, mikor megkért. Annyira, hogy újra meg kellett kérdeznie, mert nem válaszoltam semmit állítólag. Nem is emlékszem rá, hogy mi volt a reakcióm (semmi), mert lefagytam a meglepetéstől. Persze azt már megbeszéltük korábban többször is, hogy együtt tervezzük az életünket és mindketten házasságban képzeljük ezt el, de arról fogalnam sem volt, hogy mikor tervez megkérni. Szóval ha nincs semmi jel, akkor is tervezheti. :)
2019. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!