Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A társkeresésben mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresésben mennyire befolyásol a potenciális partner szakmája, foglalkozása?

Figyelt kérdés
Eddig úgy gondoltam, hogy nekem egyáltalán nem fontos mit csinál a férfi, milyen végzettsége van, de olyat fújt hozzám a szél, akinek nincs szakmája és betanított munkát végez (egyébként édesanyám szintén, úgyhogy nem akarom, hogy bárki rosszindulatúnak érezze a kérdést). Rájöttem, hogy ez az, amit én biztosan nem akarok egy kapcsolatban. 19 éves lány vagyok, egyetemista, és bár nem feltétel nekem, hogy diplomás legyen a másik/egyetemre járjon, mégis szeretném ha értene valamihez, legyen az bármi. Szerintetek ez baj? Előző párom kicsivel idősebb volt, nem diplomás, de imádtam, hogy szívvel-lélekkel végzi a munkáját és jó a szakmájában. Számotokra ez mennyire fontos? Történeteket is szívesen olvasok. Kort, nemet kérlek írjatok!

2020. nov. 12. 03:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Exem is betanitott volt netto 270 et keresett es élte a munkahelyét rengeteget hülyültek és csopvez poziciora gyur.


Hàt nem emiatt mentünk szét hanem az anyja miatt :D

2020. nov. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az számít, hogy intelligenciában, műveltségben (ha nem is azonos területen, de legyen valami közös halmaz) hasonló legyen, szóval értelmi, kulturális vonalon is egy húron lehessen pendülni. Természetesen egy munkás ember is lehet annyira okos és/vagy olvasott, mint egy diplomás, egy szerelő meg simán kereshet is jobban, csak általában kevesebb az esélye, hogy megértik egymást. Szerintem mindkét nemnek fontos, hogy e téren is tudja becsülni, értékelni a másikat társként.


Az exférjem jobban keresett mint én, mégis sokszor utálta magát érte, hogy nem jött össze a diploma (sokszor belevágott), mert akkor vezetőbb pozíciót is kapott volna, bezzeg a hülye főnöke, aki nem is ért hozzá és lusta... és a végén már ez is a családja, azaz az én hibám volt, hiába támogattam, ő sosem érezte elégnek, viszont mindig azt hitte, elvárom, amit meg hiába bizonygattam, hogy nem - de mindez főleg a személyiségéből jött.

2020. nov. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Szociális területen dolgozom, és a nők a "Nem gyere be" kategóriába teszik. Pl.
2020. nov. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Férfiként vannak bizonyos foglalkozàsok, amiket kerülök: személyi edző, tàncos (teljesen màs mozgàsigény, én pl nem sportolok), egészségügyi szakmàk (eltérő és nem optimàlis időbeosztàsok miatt), gépészmérnökök (elég, ha én az vagyok, nem akarok szakmàzni esténként), prosti (érthető okokból), illetve "hàztartàsbéli" (àltalàban gyereküket nevelő nők, akik elsősorban a gyerek miatt esnek ki).


Kb ezeket kerülöm, ha lehet.

2020. nov. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tuzolto ismeroseim, kispenzert, nem netto 270 ert hanen sokkal kevesebbert. Es mindegyiknek van parja, felesege (nem, nem 8 osztalyos 120 kilos Marika).
2020. nov. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Postás vagyok a feleségem tanár. 16 éve vagyunk együtt,boldogok vagyunk 2 gyerekkel. Nekem cs
2020. nov. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok nekem csak 1 érettségim van.
2020. nov. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem már mindegy , mert ettől még ugyanúgy lehet sötét az illető
2020. nov. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Itt az oldalon egy rakas netto 4-500 ezres mèrnök sir ,(pl Noren) h nem jut neki nő. Szoval nem a foglalkozastol es a penzmennyisegtol fugg, h van e csajod.
2020. nov. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Nekem fontos resze az eletemnek h mit dolgozok, nem csak egy munka,en erteket akarok talalni benne. Epp ezert en csak olyannal akarok lenni aki hasonloan all a munkajahoz vagy legalabb a hobbijahoz.

Plusz intelligens, muvelt legyen. En szeretek es jarok is szinhazba, olvasok,van velemenyem a politikarol, es fontos szamomra a kritikus gondolkodas. Es az is fontos h legyen nemi atfedes az erdeklodesi terüleink kozt.

Nekem a diploma sokszor szempont de ha valaki pl vízvezetékszerelő vagy fotos es szereti a munkajat kozben a fent leirt tulajdonsagokkal rendelkezik nekem ugyanugy bejohet.

Az a gond h ez ritka. Raadasul a munka sokszor arulkodik az erdeklodesrol. Exem diplomas volt (nem keresett egyébként jol mielőtt valaki a penzt latna benne), szerettea munkajat de csak az erdekelte. Neki nagyon specializalt terulete volt es sajnos ez nem volt kozos erdeklodes. Uh hiaba volt intelligens egyszeruen unalmas volt vele lenni. Mostani parom diplomas ugyan megint nem fedi egymast az erdeklodesi teruletunk 100%ban de mas is erdekli, emellett szenvedellyel vegzi a munkajat es van olyan hobbija ami kozos az enyemmel es tudunk rola beszelgetni.

Sztem en legjobban egy biologussal vagy egy tanarral esetleg egy informatikussal ertenem meg magamat a legjobban, mert ezeken a területeken engem is sok minden érdekel

2020. nov. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!