Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A társkeresésben mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresésben mennyire befolyásol a potenciális partner szakmája, foglalkozása?

Figyelt kérdés
Eddig úgy gondoltam, hogy nekem egyáltalán nem fontos mit csinál a férfi, milyen végzettsége van, de olyat fújt hozzám a szél, akinek nincs szakmája és betanított munkát végez (egyébként édesanyám szintén, úgyhogy nem akarom, hogy bárki rosszindulatúnak érezze a kérdést). Rájöttem, hogy ez az, amit én biztosan nem akarok egy kapcsolatban. 19 éves lány vagyok, egyetemista, és bár nem feltétel nekem, hogy diplomás legyen a másik/egyetemre járjon, mégis szeretném ha értene valamihez, legyen az bármi. Szerintetek ez baj? Előző párom kicsivel idősebb volt, nem diplomás, de imádtam, hogy szívvel-lélekkel végzi a munkáját és jó a szakmájában. Számotokra ez mennyire fontos? Történeteket is szívesen olvasok. Kort, nemet kérlek írjatok!

2020. nov. 12. 03:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Számomra az értelmi szint a mérvadó, nem a munkája. Okos/értelmes és egy emberséges, jó emberről van szó, de TESCO pénztáros? Nem érdekel. Biztos megvan az oka.
2020. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem fontos, hogy milyen szakterület. De meg tudjon belőle élni, ne tegye tönkre őt idegileg, lehetőleg ne kelljen heti 7 nap reggeltől estig robotolnia, hanem legyen szabadideje is. És legyen erkölcsileg elfogadható, legális.
2020. nov. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Villamosmérnök vagyok, aztán a kutyának sem kellek, max a pénzemért, túl "nerd" vagyok a lányoknak.


Vannak műszaki beállítottságú lányok (legyen az bármilyen mérnök, szakember), bírom is őket, csak ők meg egy szempillantáson belül ismét foglaltak lesznek, ha szakítanak a párjukkal. Hát igen, ilyen az élet.


F

2020. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!