Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért menekülnek sikítva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért menekülnek sikítva a munkanélküli férfiak elől?

Figyelt kérdés
F/29
2020. nov. 12. 18:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%

Egy nőnek sem az az álma, hogy egy munkanélküli segédmunkásra mosson, főzzön talkarítson, etessen és szolgáljon ki puncival úgy hogy kb semmit nem kap ebből vissza, mikor vannak férfiak akik nagyobb hozzájárulással bírnak...


-Ez a mondatod,gondolom nő is vagy mellette, egy önkéntelen elszólás volt, hogy igen, A NŐK ANYAGI JAVAKÉRT MEGSZEREZHETŐEK!

KÖSZÖNJÜK, összes férfi társunk nevében.

2020. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

A munkanélküli ember nem szegény, hanem lusta.

Kivéve ha valami nunkahelyváltásban van.

Nálam nem rúghat labdába egy lusta ember.

2020. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
Előled nem csak ezért menekülnek Balázska. Konkrétan alkoholista vagy és mamahotelben élsz. Mégis milyen jövőt látnának benned? :D
2020. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%

Nunkahely.😅

Ha egyszer lesz egy bordélyházam így fogom nevezni.

2020. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Átnevezted magad, Bandi a ló 29/F?
2020. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%

11: az anyagi javakért való megszerezhetőség, és egy munkanélküli férfi teljes pesztrálása között azért elég nagy a különbség.


Te eltartanál hosszútávon egy munkanélküli, léhűtő, alkoholista nőt? (ezeket a tulajdonságait már rég ismerjük 29/F-nek, ugyanis már vagy millió kérdést írt ki)

2020. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
94%

Drága, nem azért menekülnek mert munkanélküli vagy hanem egy tanulatlan, jövőtlen senki. Ha tényleg Balázs vagy, még csúnya is vagy meg alkesz is.

Nekem sem az az álmom, hogy egy munkanélküli segédmunkást kiszolgáljak, és nem azért mert anyagi javakért megvehető vagyok, hanem mert nem azért güriztem a diplomáimért, nyelvtudásomért és a melóhelyemen, hogy egy jövőtlen senki körül ugráljak. Olyan férfit akarok aki kb ennyit le tud tenni az asztalra, mint én is. Különben nem tudok rá felnézni, ha neki derogált tanulni. (Nem kell sokat keresnie, nem erről van szó)

2020. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
4%

ekem sem az az álmom, hogy egy munkanélküli segédmunkást kiszolgáljak, és nem azért mert anyagi javakért megvehető vagyok, hanem mert nem azért güriztem a diplomáimért, nyelvtudásomért és a melóhelyemen, hogy egy jövőtlen senki körül ugráljak.


PERSZE!PERSZE!

ne is tagadd, állsz a tesco kasszában, kijöttél cigi szünetre, de az is csak tíz perc, így gyorsan begépelted, esetleg még megvársz pár reakciót, de utána már mondják is a neved a hangosbemondón, hogy menjél vissza az 5-ös kasszába, mert vége a szünetednek.

na ugye?

2020. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
16%
Röhej, hogy minden női válaszból kiderül szinte, hogy az anyagiakért cserébe lépnek párkapcsolatba férfiakkal a nők, mégis még mindig letagadják, hogy nekik csak az anyagiak számítanak a férfiakkal kapcsolatban. Miért kell letagadni, miért nem mondjátok ki nők végre, hogy igen, anyagi feltételekkel léptek csak kapcsolatba egy férfivel. Lassan már a nőknél egyébként sikeres férfiak is átlátják, hogy a nőknek mi számít.
2020. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
84%
Amiért a férfiak kerülik a munkanélküli nőket.
2020. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!