Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért menekülnek sikítva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért menekülnek sikítva a munkanélküli férfiak elől?

Figyelt kérdés
F/29
2020. nov. 12. 18:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Én még egy nőt sem láttam sikítva menekülni
2020. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
én nem menekülnék, de azért érdekelne miért és mióta munkanélküli és mik a tervei. Ha csak átmeneti a dolog és aktívan rajta van a keresésen és esélye is van, mert van tapasztalata végzettsége megfelelő, akkor adnék neki esélyt, megfelelő személyiség esetén. De ha tartósan munkanélküli, rosszak az esélyei, akkor nem tudnék rá alapozni egy családot, mert egy keresetből nem lehet megélni és gyereket vállalni. Hát ezért.
2020. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted Balázska?
2020. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

"Ha csak átmeneti a dolog és aktívan rajta van a keresésen és esélye is van, mert van tapasztalata végzettsége megfelelő, akkor adnék neki esélyt, "


Nincs végzettségem, segédmunkás voltam eddig csak.

2020. nov. 12. 19:04
 5/24 anonim ***** válasza:
69%

Nekik biztos nem csúszik le a bugyi első randin.

Még a tizediken se.

2020. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig segédmunkásokat keresnek most is. Persze ilyen tapasztalattal a közmunka sem rossz opció. Csak meg kell tanulni fénnyel táplálkozni.
2020. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kidobtak a sörgyàrból, Bazsi?


Nemàr....

2020. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor semmi esélyed. Egy nőnek sem az az álma, hogy egy munkanélküli segédmunkásra mosson, főzzön talkarítson, etessen és szolgáljon ki puncival úgy hogy kb semmit nem kap ebből vissza, mikor vannak férfiak akik nagyobb hozzájárulással bírnak. Amit te akarsz az kb egyenlő azzal, hogy a boltból az áruval fizetés nélkül akarsz távozni és még kérded hogy ez miért gáz.
2020. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs végzettségem, segédmunkás voltam eddig csak."

Szerinted miért?

2020. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ja értem, nekem semmi esélyem mert szegény vagyok? Amúgy mirét kéne kiszolgálni? Én is tudok főzni takarítani stb.
2020. nov. 12. 19:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!