Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Női csajok, szerintetek ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női csajok, szerintetek ez a randira hívási módozat működhet egy amúgy kölcsönösen sympathicus lány és fiú viszonylatában?

Figyelt kérdés

Mondjuk a pasi ezeket a szavakat használja:

- Már majdnem megkérdeztem, hogy "egy ilyen csinos lány hogy lehet egyedül", de ezzel elnyertem volna a közhelyességi nagydíjat. :D Így inkább csak megkérdezem, hogy volna-e kedved randizni velem, hogy jobban megismerjük egymást?


2020. nov. 13. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Làtom megtanultad leírni a szót helyesen.

De attól hogy latin szavakat használsz még ugyanolyan seqqfej maradsz.

2020. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Adj okot a miértre. Azért mondanak nemet erre mert nincs miért igent mondani, mi van neki abban ha randizik veled? Jó lesz? Vagy érdekes vagy? Vagy mégis mire számitson?
2020. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1 sztem csak irigykedés áll fenn részedről, amiért én randi opciókat látok magam előtt, veled ellentétben.
2020. nov. 13. 11:17
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Női csajok???Mert egyébként milyen csajok léteznek még?sympathicus...magyarok vagyunk, miért nem lehet magyarul leírni?

Fura figura vagy Te, én bizonyára fenntartással lennék Irántad.


A "volna-e kedved randizni.." kérdés teljesen rendben van.

2020. nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Annyit mondanék, hogy "Köszönöm, de nem." Amennyiben ezt nem fogadná el, megmondanám, hogy párom van és nem szokásom az első jöttment alakkal beülni.

Sympathicus, de úristen... Már ez önmagában kizáró ok.

2020. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Még mindig nem menő ez az erőltetett módos wannabe-latin írás.
2020. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös rajtversenyszámú versenyző, te tényleg csak azért kommenteltél ide, hogy elmondhasd, hogy neked "párod" van?
2020. nov. 13. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A "sympathicus " a dinoszauruszok között létezett, nagyon hosszú volt a nyaka és növényevő...

Viccet félretéve, inkább a "volna-e kedved randizni" szerintem.

2020. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Már a kérdés kiírása is tök fölösleges volt. Megkérdezed a lányt, hogy : Volna kedved randizni?

A: - Igen, volna.

B: Nem, nem volna.

2020. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Hogy nem veszed észre hogy furcsa vagy és az életben nem lesz nőd ilyen idióta szövegekkel?


Ez kb ilyen Elek Zoli bácsi kategória a videoinfo1 -ről.

2020. nov. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!