Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy hiába is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy hiába is erőlködöm én is egy felszínes szörny vagyok ahogy a legtöbb lány és fiú?

Figyelt kérdés
Azt hittem, majd sikerül beleszertem egy csúnya, de kedves lányba, most is talit beszéélném vele, igaz a szülei eltiltanak minket egymástól, de ő állítása szerint szeretne velem lenni és én nekem is csak ő van egyedül lány, akivel tartok is valahol, a többi lány vagy jellemre volt tök gáz vagy annyira szép volt, hogy esélyt sem adott nekem az ismerkedésre, azaz el volt szállva magától a lány, én meg ilyenekre nem pocséklom az időmet, amúgy is a jellem a lényeg, gondoltam. Erre nem rég rám írt, egy nagyon szép, formás, szexi csaj, hogy meglátta a képemet az egyik oldalon és szeretne velem szexelni és olyan képeket küldött magáról, hogy hirtelen ráébredtem, hogy mekkora marha voltam, hogy olyan lánnyal próbáltam összejönni, aki egyáltalán nem vonz szexuálisan, hiába is kedves meg ő az első, aki a randi után maga akarta az újabb talit, vagyis nem látott rondának, mint a többi lány, akikkel eddig randiztam, erre fel, most itt van egy tényleg vonzó, szexi csaj,akivel szexelhetnék is akár, ha más nem is lenne köztünk és most ez valahogy felébresztett, lehetséges, hogy hiába is erőlködöm én sem tudok jobb lenni, mint a sok felszínes csaj, aki csak a jó pasiknak ad esélyt, lehetséges lenne, hogy én is csak képmutató voltam és nem akartam tudomást venni arról, hogy nekem sem jönnek be a csúnya lányok,hiába is kedvesek meg fogadnak el engem, a nem túl helyes srácot?

2013. jan. 15. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan olyan vagy.

Egyedül a barátnőd tudta, hogy ki illik hozzá (te), vagyis ő lát reálisan.

2013. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy prosti a te jó nőd.
2013. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem voltál még szerelmes. Előfordul.:D
2013. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te nem egy felszínes szörny vagy, hanem egy ostoba kisgyerek :) Rámírt egy szuperszexi, szexéhes csaj...jajistenem...azért ne zuhanj nagyon össze, ha nem jelenik meg a randin.
2013. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Dehogy vagy olyan, hagyd már ezt a csacsiságot. Te is emberből vagy, akinek igényszintje van. Te is ugyanúgy az elérhető legjobbat érdemled mint mindenki. Ha neked nem az volt a legjobb, nem idította be a fantáziád, akkor csak magatokat csapod be, mert sose fogsz vele egy szenvedélyeset kurni, unrordsz tőle, sokra mész vele. Neked se lesz jó. Hagy a fenébe. Köld el egy szeretetotthonba bájologni, ott preferálják az aranyos nem től dekoratív embereket. Te pedig hajts rá a cicababára, tudod te,hogy arra ágaskodik a farkad, ő majd leápolja neked! Olyat kapsz tőle,hogy a spermád leveri a plafont is. Az pedig nem attól lövell, mert aranyosan bájolog a lány veled, hanem attól hogy milyen szép pofikája van, meg milyen formás segge+csöcse! Ez a lényeg. De tudod te. Nincs ezzel semmi gond, hidd el, kiválló érzés a felszínesek táborában lenni. Ne akarj a "jedikkel" lenni.

Élvezd a testi örömöket, tombold ki magad, hisz neked is megadatott ,hogy egy állításod szerint IGAZI jó nő próbálkozott nálad. Mi kell még? dugjad!

2013. jan. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet a csúnya de kedves lány kamu profilja, le akar tesztelni .
2013. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsonak igaza van, de azert jot nevettem rajtad kerdezo... Nem felszines vagy, csak full sotet:DDD
2013. márc. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az otodik hozzaszolo vagy nagyon fiatal, vagy olyan, akit be kellene zarni. Az ilyen mentalitas egyszeruen emberellenes, es undorito. Miattad ilyan a media is amilyen, mert a hozzad hasonlo gondolkodasuak vannak preferalva, hogy teged idezzelek, te szerencsetlen bar.omallat.
2014. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És te hiszel a mesékben?
2014. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!