Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy éjszakás kaland volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakás kaland volt csak? Fog még írni szerintetek?

Figyelt kérdés
Tinderen ismerkedtünk össze (aznap regisztráltam, 2 hosszú komoly kapcsolaton vagyok túl, mással soha nem voltam még ezen a 2 férfin kívül), irogattunk, sokat hívott, nagyon szimpatikus volt. Aztán első tali séta volt egy parkban, akkor nekem nem annyira tetszett, ő sem jelentkezett pár napig, aztán írt sokszor, de már nem volt olyan intenzív a dolog, folyton úgy írt hogy ha talizunk aludjak nála,stb mint aki csak szexelni akar. Megfogadtam, hogy elmegyek hozzá, talizok vele, de max beszélgetünk és nem lesz semmi. De csütörtökön sajnos nem így alakult. Boroztunk és sajnos lefekudtem vele. Jó volt a szex, jót beszélgettünk, jól éreztem magam. Nagyon megtetszett a pasi. Tényleg úgy érzem passzolnánk. De azt hiszem ő csak le akart velem feküdni és nagyon szomorú vagyok ez miatt. Semmiképpen nem vágyok szexkapcsolatra. Tudom nem kellett volna vele lefekudnom. Ezzel elszurtam

2020. nov. 14. 15:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%

"sajnos lefekudtem vele" 🤡

Ez az egy mondat összefoglal mindent

2020. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
80%
ez nem biztos amúgy, lehet fog még keresni. Ha jó vele a szex, akkor nyugodtan szexelj vele.
2020. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
91%
nem szúrtál el semmi, sőt én azt mondom, hogy kellő védekezésés mellett feküdj le bármenyik randipartnereddel, akivel jól esik, hogy legyen egy jó estéd. Aki többet akar, az ezután is keresni fog, aki meg nem, azt akkor sem kaphattad volna meg, ha hónapokig húzod az agyát, csak a pasi magasabb taktikai fokozatra kapcsolt volna és pár hónap múlva dobott volna.
2020. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
42%
Komolyan aszt hitted, hogy sakkozni akár majd veled?! 😁
2020. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Tudjátok, pontosan ezt éreztem, mint amit a hármas írt. Hogy annyira szex volt a levegőben onnantól kezdve hogy találkoztam vele, hogy ha játszom a szűzlányt, ugyanúgy végződött volna, mint így hogy lefeküdtem vele,mert amúgy az este és a szex jó volt. Csak nem voltam még ilyen helyzetben, és folyton azon jár az agyam, hogy ha nem feküdtem volna le vele, lehet érdekes maradok, nem tudom... Sajnálom, mert nagyon tetszik a pasi.
2020. nov. 14. 15:56
 6/37 anonim ***** válasza:
83%

Sose fogom megérteni minek ezen a dolgon ennyit moralizálni. Jól esett?

Nem lett bajod?

Élj már egy kicsit, ne húzz a 2 hosszú kapcsolatodra megint valakit. 38n

2020. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
86%
Kerdező, NEM rontottad el. Csak olvasd el az utolsó kommentedet.. szerinted ha valakit komolyan erdekelsz enberileg, lelkileg stb ezt mind elveszti csak azert mert szexelsz vele? Ugye hogy nonszensz. Fogd fel ugy hogy volt egy jo beszelgetesed es egy jo ested es ennel tobb nem lehetett volna.
2020. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
viszont a nemi betegségekre nagyon vigyázz. mindig védekezz.
2020. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Amúgy a pasi zsidó. Ezzel nincs baj, csak tudom, hogy ez is egy tényező.
2020. nov. 14. 16:18
 10/37 anonim ***** válasza:
93%
na tessék. érzelmeid vannak és keresed a pasinak a mentőöveket. a legnagyobb hiba. nem keres mert: zsidó és biztos a vallása visszatartja, biztos nem áll még készen egy kapcsolatra, biztos most a karrierjére fókuszál bla bla. Ha kellesz egy férfinak,fog keresni, ha nem kellesz, akkor nem fog. pont.
2020. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!