Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig én kezdeményezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan már egy hete beszélgetek egy lánnyal, már a találkozó is szóba került és tényleg nagyon jókat beszélgetünk, de van valami, ami nagyon zavar. Az vettem észre, hogy eddig szinte minden nap nekem kellett először írnom neki, volt olyan nap, amikor este 8-ig vártam, hátha ír, aztán végül ráírtam én és ezért kicsit olyan érzésem van, mintha ez egyoldalú lenne, vagy egyszerűen csak hozzá van szokva, hogy mindig felőle érdeklődnek, őt rajongják körbe. Vagy úgy van vele, hogy beszélget még x másik sráccal, aztán "majd ír, ha akar". Aztán mikor ráírok, elkezdünk beszélgetni, ami általában órákig tart és folyamatosan válaszolgat.


Most arra gondoltam, hogy nem írnék neki 1-2 napig, akkor látnám mi is a helyzet, mennyire érdeklem, meg talán jó esetben el is gondolkodik ezen, már ha egyáltalán érdekli ez a dolog. Ha meg nem, akkor meg gondolom úgyis ideje továbblépnem. Mit gondoltok?


Előre is köszi a segítséget!



2020. nov. 14. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, hogy mi jár a pici agyában. E miatt kár lenne eldobnod egy lehetőséget. Ha valóban jókat beszélgettek, tehát nem teher számodra, akkor ne változtass az eddigieken, viszont erőltesd a találkozót. Ha nem hajlandó rá, na akkor felejtős, az az igazi jel.
2020. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Az ismerkedés elején én is azt vártam mindig, hogy a srác legyen kezdeményezőbb, hódítson meg, bár azért én néha írtam a másiknak, tehát ez a 0 nem valami jó arány. De mivel órákig beszélgettek utána, biztos, hogy ez lehet mögötte, hogy várja az üzenetedet.
2020. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Támogatom az ötleted, ha érdekled akkor keresni fog.
2020. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!