Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha a férfi mindig csak sétálós randikat kezdeményezne?

Figyelt kérdés
Már hatszor randiztunk, az első randit ő szervezte, aztán kétszer én adtam az ötletet sétához/kiránduláshoz (nyilván nem akartam fizetős programot javasolni, nehogy félreértse a dolgot), de azóta is folyton csak sétálni megyünk. Ezt nem igazán értem. Miért nincs az sohasem, hogy legalább egy kávét meginnánk vagy ilyesmi? Nem várom el, hogy nagy összegeket költsön, de néha be lehetne ülni valahova, nem? Emiatt kezdem azt hinni, hogy zsugori. Ti mit gondolnátok ebben a helyzetben?

2019. febr. 19. 14:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

"aztán kétszer én adtam az ötletet sétához/kiránduláshoz"


Csak a kedvedben akart járni. Szóból ért az ember.

2019. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
45%

A srác szemszögéből én arra fondolnék, hogy mivel ajánlotta te is kétszer, nagyon szeretsz sétálni és mivel be akarok vágódni, sétálni viszlek. Városban sétáljatok, aztán séta közben beültök valahová, egy másik javaslat nyomán.

32/f

2019. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy szeret kirándulni, sétálni. Nekem is az egyik kedvenc időtöltésem, szóval örülnék neki és bedobnék pár hosszabb túraötletet is.
2019. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Ja, lehet azt gondolja, hogy te ezt szereted...

Szerintem a legközelebbi alkalomkor nyugodtan vesd fel, hogy "beülünk valahová?".

2019. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ó, hogy ez miért nem jutott eszembe... Köszi! :D
2019. febr. 19. 14:44
 6/27 anonim ***** válasza:
37%
Ne haragudjatok srácok, de nehogy már a nőnek kelljen "beülünk valahová".? Meg fizessen is, mert ő hívta meg a pasit? Bocs de ez már olyan hogy a nő udvarol a pasinak. És akkor mit csinál a pasi? Mi a szerepe? Bólogató kiskutya?
2019. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
31%
A séták, kirándulások ilyen civilizációtól távol eső helyeken történtek, vagy csak simán nem szoktatok megéhezni, megszomjazni közben? Esetleg ott a parizeres szendvics a hátizsákban?
2019. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%

Jajj 6-os, leesne a karikagyúrú a kezedről, ha feldobnád? Komolyan, ezt a középkori hercegkisasszonykodást hagyjuk már.


30n

2019. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Leginkább a városban sétáltunk.

Viszont az a baj, hogy én nem igazán merném felhozni, hogy üljünk be valahová. :/

2019. febr. 19. 14:53
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
Hozd fel szerintem. Csak kedvesen, mosolyogva. Ha nem fizetne, akkor meg tudod, hogy egy fukar illető...
2019. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!