Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezer éve nem közeledtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezer éve nem közeledtem pasihoz...Nem tudom eldönteni tetszek-e neki vagy sem?Ha igen, hogy adjam a tudtára?

Figyelt kérdés

Én közel 10 évig voltam együtt a férjemmel akivel megromlott a kapcsolatunk. Még itt lakik de külön vagyunk.


Van egy szomszédunk aki ugyancsak elvált a feleségétől és nagyon szimpatikus nekem.


Sokat beszélgettünk az elmúlt időszakban.

A kislánya valami miatt nagyon szeret amikor nála van átszeretne jönni hozzánk, minket is már behívott a srác hozzájuk....Társasjátékoztunk közösen, tök jó volt végre jól érezni magam valakivel.


Tudja, hogy mi a helyzet a férjemmel mert megbeszéltük.


Kedvesek is mond nekem:

-milyen jó róla és a kislányomról a közös kép.

-inkább engem nézne...stb


Nagyokat mosolyogva köszön nekem, többször hívott be kávézni.


De közben mondta, hogy miért nem voltunk párterápián, ma pl nem irt vissza az üzimre amit véletlenül küldtem neki...


Szerintetek tetszek esetleg neki vagy engedjem el a dolgoz?

Olyan rég csináltam ilyet, hogy azt sem tudom, hogy milyen jelei vannak ha bejövök egy pasiknak, hogyan tudassam vele, hogy nekem is tetszik.



2020. nov. 15. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért engednéd el, amíg nem kapsz egyértelmű elutasítást? Ne gondold túl. Én úgy olvasom, hogy jó úton vagy, de zavarja, hogy férjnél vagy, sőt, ott lakik még veled.
2020. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
rohadt öreg lehetsz...több mint ezer éves...
2020. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bejössz neki, de konkrétat nem fog lépni, míg el nem válsz.

Így működnek amúgy a tisztességesebb pasik.

2020. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Add be a válást, és tudasd vele is.

Az már egy komoly lép3s.

Anélkül én is csak jópofiznék, föleg, ha a lányomnak is tetszenél.

2020. dec. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!