Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha nektek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NagyTibirka kérdése:

Lányok ha nektek tetszik egy fiú hogy közeledtek hozzá?

Figyelt kérdés
kort is irjatok légyszives
2016. nov. 15. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Mosolygok rá, szemezek vele, szégyenlősen elnézek ha sokáig néz rám, ha van olyan lehetőség akkor közel megyek hozzá (pár méterre), hogy megadjam neki a lehetőséget hogy odajöjjön hozzám.


Ezek működnek legtöbbször :)


22/L

2016. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sehogy, mert "közeledni a férfi dolga és punktum"


Van ahol nem mozdult előre a világ az 1961-es állapotok óta.

2016. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sehogy, nem a nő dolga
2016. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik lábam teszem a másik után, oda tipegek, majd egy mosoly után kinyitom a szám és egy kevesek által ismert módon, (kommunikációval)!
2016. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
A helyzettől függően bármit bevetek.Eléggé kreatív vagyok ezen a téren is.
2016. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Aki férfiak azért panaszkodnak, hogy kezdeményezni még mindig a férfi dolga és a nők nem csinálnak semmit.


A nők válasza erre:

"Brühü-brühü. Akkor majd egy tökös, magabiztos, jó dumás, kezdeményező srác lesz a barátom, aki oda mert jönni hozzám, nem egy olyan aki nem és a nőket szidja hogy miért nem mennek oda hozzá."


Értitek?! Egy nő akkor is talál párt magának, ha nem megy oda senkihez. Ti vagytok azok férfiak, akik hoppon maradtok, ha nem mertek kezdeményezni.

2016. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem most nagyon tetszik egy srác. Látszik rajta,hogy szerény és semmi önbizalma de nekem mégsincs bàtorságom kezdeményezni. Meg az is lehet,hogy nem jövök be neki.

Inkább messziről "csodálom" továbbra is.

2016. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szemezés, mosoly, stb. 99%-ban beválik.
2016. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindegyikbe volt valami hasznos különös az első válaszoló válaszában ismertem rá arra hogy mi folyik tulajdonképpen az osztályunkba,egyébként 18/f
2016. nov. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!