Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek a szétszórt, álmodozó lányokról?

Figyelt kérdés
Járnátok ilyennel?
2010. aug. 10. 18:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyeneket. 16F
2010. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, engem mindig leelvontaznak.-.-" pedig nem vagyok az, csak álmodozó. szeretem a pillangókat, az esőt, mezítláb járkálni, mosolyogni, a fura fülbevalókat, sétálni, elindulni egyenesen és céltalanul menni, arra, amerre érzed, nem törődve azzal, hány óra van, csak menni, és menni. érezni a szelet, a napsütés, az embereket nézni és kitalálni, vajon hova tartanak, mit éreznek. most elvont vagyok?^^
2010. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

08-10 22:52


én is ilyen vagyok, annyira jó dolog csak elindulni és menni amerre érzed, hogy "hív", nem tudni mi lesz arra.

szeretem a vicces dolgokat, amik furák, nem szokványosak. ha sétálok szeretem nézni az embereket, azon gondolkozni, vajon kik is ők, mit csinálnak.

imádom elengedni a fantáziámat, hogy csapongjon, ide oda cikázzon és egy egy dolognál megálljon. szeretek leülni a folyó mellé, érezni az illatát, hallani a hajókat, hallani az emberek duruzsolását, semmi mást nem csinálok, csak érzek.


nem tudom, hogy ezt hogy hívják, de szerintem nem baj az ha néha leül az ember és csak kicsit oda figyel a világ rejtett dolgaira.

és ha ezeket nem teszem meg, rosszul érzem magam, mintha elemésztene a szürkeség, a rendszeresség.


azt mondják szeleburdi vagyok, hogy rajtam nem lehet kiigazodni és igazuk van, a hangulatom akár az időjárás. percről percre változtatok a döntéseimen, a hangulatom bármikor változhat. ezt nem úgy kell érteni hogy ha megbeszélek egy találkát, akkor előtte 10 perccel lemondom, csak mondjuk egyik nap még ennék egy bizonyos sütit és mikor anyu hétvégén megcsinálja már nincs hozzá kedvem.

ha veszek egy nadrágot és imádom, lehet 2 nap múlva már nem lesz hozzá kedvem mert változott a hangulatom. de újabb 2 nap múlva megint lesz.

hangulatember vagyok, kiszámíthatatlan és csapongó. egyik nap csak az kell hogy céltalanul elinduljak, felszálljak egy vonatra ami nem tudom hova visz, és valahol leszálljak, másik nap egy koncerten akarok őrjöngeni.


hatalmas kettősségek vannak bennem, szerint izgalmas, de elhiszem hogy ez mások számára zavaró tud lenni ,azoknak akiknek fontos a napirend, a megszokott dolgok. kicsit nehéz velem együtt lenni, akár csak 1 környezetben élni, mert mindig megzavarom a nyugodt kis életüket.


L/16

2010. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy elvont, csak aranyos :D

20F

2010. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mivel és is szétszort és álmodozó vagyok ezért nekem tökéletesek.

16f

2010. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!