Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogok valamilyen különbséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok valamilyen különbséget érezni a nőknél, hogy hirtelen nagyon jól kereső állásom lett?

Figyelt kérdés

Egy rendes világban ennek annyira nem kellene számítania, mert az embert a személyisége határozza meg, és eddig sem volt problémám azzal, ahogy a nők hozzám viszonyultak.


Nekem ez új helyzet: szüleim sem gazdagok, sokáig én sem voltam, mert tanulásból álltak az évek.

Aztán fejlődtem és hirtelen jó állásom lett, 27 éves koromra túlmentem a millión.

Hogy a sikeremből adódóan másképpen viszonyulnak-e hozzám, azt nem volt alkalmam meglátni, mert a járvány miatt jó ideje nincs közösségi élet. Nyilván nem mondom meg, bár a cuccaimból előbb-utóbb meglátszik, még ha eszem ágában sincs tárgyakkal menőzni. Na meg az nem titok, hol dolgozom és mit, tehát már eleve gondolhatják.


Ezért kíváncsi vagyok, hogy mire számítsak ebben a számomra új szituációban. Bár gondolom előnyt jelent, egy olyan félelmem is előjött, hogy ezzel sajnos a k.vákat is lehet hogy bevonzom, és nem vagyok benne biztos, hogy könnyű lesz megkülönböztetni, ki az, aki a személyiségemet becsüli, nem az anyagiakat.



2020. nov. 21. 10:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
49%
Jesszusom.... 🤦‍♀️
2020. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Egy válasz akkor lesz hasznos, ha leírod, miért ez a reakciód. Így ment a piros.
2020. nov. 21. 10:37
 3/33 anonim ***** válasza:
88%

Évi egymillió segélyből is megvan, ha ügyes vagy.

Nyilván tapadni fognak rád a nők, de csak ha gondoskodsz róla, hogy megtudják, hogy ki vagy tömve. Amúgy senkinek sincs ráírva a homlokára, hogy mennyi lóvé van a bankszámláján.

Amúgy normális nőt nem nagyon fogsz találni csak pénzzel, max. gold diggert.

2020. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Évi? Én itt havi milliós nagyságrendről beszélek...


"normális nőt nem nagyon fogsz találni csak pénzzel, max. gold diggert"

Pont ezt akarom elkerülni, de attól tartok, hogy bevonzom azokat is és rendesnek fogják magukat hazudni.

2020. nov. 21. 10:47
 5/33 anonim ***** válasza:
71%
Leszrom a pirosat, attól még mindig uaz marad a véleményem erről az írásról. Te is csak az általános iskolai pedagógus bácsit játszod itt ezzel a nevetséges pirosazással. A kérdésed alapján is még csak ennyi idős vagy. Erre a kérdésre magadtól is tudnod kellene a választ, hogy nem általánosítunk, nem minden nő fog lihegni utánad a több fizetés miatt. Tudod vannak önálló, jól kereső nők is, akik leszrják a te fizetésedet, ha emberileg nulla vagy, és nem vonzó. Most gondolom újat írtam..... De te is csak arra vered, hogy minden nő egyformán arany ásó, mert láttál, hallottál, olvastál pár ilyet. 👏
2020. nov. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%

Ha valakinek bejössz, akkor a pénztárcád nélkül is kelleni fogsz neki. Ha nem, akkor kereshetsz több millát is havonta, le se fogja szarni a fejed.

Jó lenne, ha használnád az agyad. Nem tudom mire kapod a fizetésed, de sok ész biztos nem kell hozzá, ha ilyen kérdést képes vagy kiírni.

2020. nov. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%
Ja, írjál még be 5 egyest is. 🤣
2020. nov. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

@6

"Ha valakinek bejössz, akkor a pénztárcád nélkül is kelleni fogsz neki. Ha nem, akkor kereshetsz több millát is havonta, le se fogja szarni a fejed."


Látom nem sikerült teljesen megérteni a kételyem. Van olyan, akit nem érdekel. És ez rendben is van. Azonban vannak azok, akik erre pályáznak, és közben álszentként rendesnek hazudják magukat. És nekem erre kellene rájönni minél hamarabb, nem akkor, amikor kapcsolatban fél év múlva panaszkodik, hogy miért nem viszem el őt ide vagy oda, miért nem veszek neki ezt-azt... ezt akarom megelőzni.


"sok ész biztos nem kell hozzá"


:D :D :D Erre inkább nem mondok semmit, csak nevettem.

2020. nov. 21. 10:57
 9/33 A kérdező kommentje:

@5

"Tudod vannak önálló, jól kereső nők is, akik leszrják a te fizetésedet, ha emberileg nulla vagy, és nem vonzó."


Ez jó, pont ilyen kéne. De sajnos nem mindenki ilyen, és nem mindenki az, akinek kiadja magát.

2020. nov. 21. 11:09
 10/33 anonim ***** válasza:
86%
Ha annyira vered magad a sok eszedre, ami miatt ennyi fizetést kapsz, akkor nem kéne, hogy akadálya legyen rájönni, ha valaki csak a pénz miatt van veled. De ezek szerint mégsem vagy elég okos. 🤷‍♀️
2020. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!