Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tényleg nem akad egy normális fiu aki tényleg normális minden téren?

Figyelt kérdés

Nos én közel a 19hez szüzen, 86-64-86-171 méretekkel megáldott lány vagyok, akire nagyon sokan mondják h bármikor mehetnék modellkedni(de most egyáltaál nme dicsérni akarom magam!) nincs senki aki normális szerelmi kapcsolatot szeretne kezdeményezni, de annál inkább többen hajtanak a külsöm által 1 1éjszakásra:(( és már nagyon elegem van az egészből. van 1 osztálytársam aki nagyon de nagyon tetszik már elég rég, de sajnos Ö is csak lefektetni akar, és ezt csak ugy elmondta nekem,persze baromira rosszul esett!Ez a beszélgetés keretén belül elmondtam h tetszik nekem de nem lennek képes lefekudni vele, s ne nézzen engem kurvának, mert én amiert szeretem öt az nállam nem azt jelenti h zsupsz be az ágyba! és erre nem mondott semmit,mármint arra h szeretem, mert tényleg igy erzek iranta s rossz h minden délelott egyhelyt vagyunk:(Yahh és emelett eszrevételeim szerint mintha füzögetné a legjobb osztálytársamat, mert mindig kötözködik meg sokat nézi:( Szerintetek is kihatással van a vele kapcsolatos érzesem arra h nem kezdeményezek más fiunál( de amugy elotte sem voltam kezdemenyezo) amugy mindeddig egy barátom volt aki nem lefektetni akart s az is 3 éve,de őt én még akkor nem vettem komolyan, azota meg igy rendszeresen csak az ien bebujni akaro pasik érdeklodnek utánnam

Annyira rossz érzés! És mar nagyon elegem van!!!!!


2007. dec. 17. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az értelmes csinos lányok sorsa ez,nah meg a mai degenerált világé.Nekem is rengeteg ismerősöm akart csak lefektetni egy buli után,mert olyan mindenre kaphatós pörgős csirkének néztem ki.Nem tudok mást mondani,minthogy a szrkupac között is van gyémánt.Talánhagyd azokat a pasikat,akik nagyon menők,és annyi pénzük van,h nem tudnak vele mit kezdeni,és minden csaj meg van veszve irántuk.Egyik nagy szerelmem egy padra felírt e-mailból jött középsuliban.A vőlegényemet úgy ismertem meg,h megkeresett, tanítsam meg íjászkodni.Ezeket csak azért mondom el,h lásd, a legváratlanabb helyen lehet egy pasi,aki neked kell,és te is neki,és nem csak lefekteti akar.Azt a srácot,amelyik meg ezt mondta,hagyd a fenébe,nem érdemel meg téged.Várj türelemmel,és keresgélj.Beszélgess velük sokat,esetleg leki témáról,és majd melátod,h tetszik vagy sem.Kitartás,türelem.
2007. dec. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen a mai világ eléggé degenerált én egy 17 éves srác vok szűz és nem találok magamnak párt, nekem nem a szex fontos, hanem az érzelmek, a saját korombeli lányok inkább az idősebb fiúkra hajtanak, mert ők az "érettebbek" holott a korom ellenére lelkielg és mentálisan is érett vagyok. Fiatalabb lányoknak bejövök de nem szeretném magam lelki csapdákba hajszolni...
2007. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy jobb is, hogy ilyen fiúkkal nem kezdesz kapcsolatot. Sajnos a mai világban nagyon kevés normális pasi van, de van!!! S ha 1 rossz kapcsolat veszi el az idődet s az energiádat, akkor nem fogod észre venni, amikor jön 1 normális. Én is így vagyok vele, hogy akkor várok szépen. Én már voltam olyan kapcsolatban, ahol a barátomban nem lehetett megbízni,más lányoknak is csapta a szelet, s azóta megfogadtam, h többet nem fogok belemenni ilyen kapcsolatba, ahol a pasi a szere hajt, mert megváltozni úgyse fog. Majd biztos találsz 1 hozzádvalót, még elég fiatal vagy, addig meg töltsd ki az életed más elfoglaltságokkal.
2007. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol élsz?
2010. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!