Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennek mi értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi, aki néha udvarol, néha nem. Konkrétan: akárhányszor kedveseket mond,(hozzáteszem saját magáról mondta hogy nem a szavak embere, nem tud szépeket mondani) másnapra mindig visszavesz, és hűvös, nemtörődő. Ennek mégis mi értelme, valami baja van? Úgy értem nem nőtt fel, vagy mi a baja?
2020. nov. 23. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Eljátszadozik, mikor kedve telik benne.

Nem érdekled túlságosan.

Nem érdemes túl sokat képzelni az ilyen megnyilvánulásoknak.

2020. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmit nem képzelek bele, inkább szánalmasnak tartom.
2020. nov. 23. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Lehet nem kapja a várt reakciót és elbizonytalanodik.

Nem mindenki képes döngetni az ajtót pozitív visszacsatolás nélkül.

2020. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pont hogy kap pozitiv választ, és ennek ellenére bohóckodik!
2020. nov. 23. 22:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Sőt, ahogy pozitiv a visszajelzésem és bíztatom, annál jobban hátrál. Valszeg komolytalan kókler.
2020. nov. 23. 22:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Én akkor viselkedem így, amikor nem azt a reakciót kapom, amire vágyom. Elmegy a kedvem.
2020. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elhiheted ő nagyon is pozitiv reakciót kap! Mégis szórakozik! Van hogy egyik nap azt írja ölel, amire én hogy én is ölelem, és szeretem az ölelését, másnap pedig egész nap le sem... és annyit ír nagyon kesőn hogy sürű napja volt és jó éjt. Ennyi. Na mi ez ha nem egy hülyegyerek szánalmas játszadozása?
2020. nov. 24. 02:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert foglalkozol vele. Tiltsd le, ha zavar, majd szórakozik mással, ebből úgyse lesz semmi.
2020. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaja, egyenesen gáz amit művel. Rám ir hogy szép napot aztán ennyi... pff
2020. nov. 24. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!