Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komoly ismerkedésnek indult,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly ismerkedésnek indult, de meggondoltam magam. Viszont szexre szívesen megtartanàm (ő a férfi) . Hogyan kellene ezt közölni?

Figyelt kérdés
Nincs még kimondva köztünk semmi, csak pár hete randizunk. Bár ez a pár hét elég intenzív volt, együtt alvások, teljesen együtt töltött hetvégék, barátaival találkozás. Ő komoly kapcsolatként akarja ezt az egészet, és én is azt kerestem. De bizonyos életvitelbeli problémàk miatt én sokat ràgódtam mi legyen, bevàllaljak e egy ilyen kapcsolatot, és a döntésem a nem lett, nem hiányzik a folyamatos probléma. Viszont nagyon jó vele a szex, és vonzódom hozzà, bízom is benne, mármint jobban mintha egy idegen férfival kezdenék szexkapcsolatba. Ő ezt még nem tudja, illetve nem is tudom tartozom e magyarázattal, ez még csak ismerkedés, holnap találkozunk legközelebb. Mit kellene mondanom? Egyáltalán kell erről ilyen konkrétan beszélni ha még nem is vagyunk egy pàr, vagy csak ügyesen úgy alakítani a találkozàsokat, hogy észrevegye mi a helyzet? Szóval nem szervezni többet programokat, nem beszélgetni órákig, csak mikor àtjön akkor szex, és alvás?
2020. nov. 25. 00:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ne sunyuld el. A szexkapcsolat részleteiben és határaiban is meg kell állapodni.
2020. nov. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nem tudsz mit tenni, itt kommunikálni kell. legfeljebb visszautasít.
2020. nov. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyenesen megmondta a lány h kapcsolat nem de összejárnék-e vele. Tetszett az egyenessége, de több ok miatt is egyértelmű volt h nem, az egyik pl az h már lett párom addigra :D
2020. nov. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
jah dugni nem gáz a drogos alkesszel mi ?? szégyeld magad!
2020. nov. 25. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. Annyi ember van, muszáj azt lealacsonyítani kurópajti szintjére, aki mást remélt tőled? Ennél még a sima lekoptatás is jobb.
2020. nov. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez előbb is eszedbe juthatott volna, mondjuk mielőtt bemutatott a barátainak.Mond el neki, így sem volt szép húzás tőled.
2020. nov. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%

Nem feltétlenül kell erről beszélni. Szerinted kinek nem egyértelmű ha nem akarsz vele menni sehova? Nekem pont egy ilyen pasim van jelenleg, nálunk is életvitelbeli eltérések is vannak, viszont ő ezt nem hajlandó tudomásul vennei, nem érzi különbségeket, pedig többször utaltam rá.

Úgyhogy kénytelen voltam leépíteni a kapcsolatot maximum szex szintig, azt is csak ha épp kedvem tartja. Nem érzem magam hibásnak, a választás joga az ő kezében is ott van, ha neki ez így jó, akkor nekem is. Viszont soha nem hitegettem hogy majd komolyabbra fordulhatna a kapcsolatunk, ez is szóba került hogy nem fog bekövetkezni. Ezzel együtt úgy tűnik, elfogadta a helyzetet.

2020. nov. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező és utolsó:nő létetekre szégyelljétek el magatokat, hogy ilyen felelősséghárítóak vagytok!

Az utolsó egyértelműen az, kérdező, neked pedig meg se forduljon a fejedben, hogy majd ügyesen úgy alakítod, hogy magától ràjön, mert ez a legocsmányabb viselkedés, amit pasik szoktak megengedni maguknak.

Szerintetek hogy esik ez a másiknak?

Alapjaiban inog meg benne a bizalom a másik nem iránt teljesen jogosan.

Egyenesen, de tapintatosan megmondani neki, hogy ezért vagy azért (ami a valódi ok) nem fog működni, és ha szexre azért “megtartanàd”, (ezzel sem értek egyet, hol a tisztelet?!) akkor megàllapodtok a szabályokban.

Ha ezek után belemegy, akkor valóban övé a felelősség. Bár ha ő tènyleg komolyan gondolta, el tudom képzelni, hogy fogja magát érezni, mikor elmondod, mi a szitu...

Én nem is értem...hol az empátia???

Le vagyok döbbenve, hogy mèg nők is...

N32

2020. nov. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha tisztáztátok azt, hogy ő is komoly kapcsolatot akar, akkor egyenesen szemétség lenne, ha holnap nem tisztáznád vele, azt amit ország világ előtt bevallasz.


Ne vesztegesd az idejét csak mert neked egy f*rok kell, ahhoz ott a boltba a vibrátor.


Hagyd hagy találja meg a társát, te viszont gondolkodj el azon, hogy valóban akarsz-e komoly kapcsolatot, ha ilyen helyzetbe, amikor tudod, hogy nem húznád a másik idejét, kockáztatva azt, hogy lelkileg beteggé teszed, csak mert neked a szex jó vele. Az ilyen emberek teszik tönkre azokat akik mindig is igaz szerelemre vágytak.

Nem ártana önvizsgálat is!

2020. nov. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
*amikor tudod, hogy húznád a másik idejét, magyarán veszegeted a heteit, hónapjai, éveit
2020. nov. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!