Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú egyszer kinyilvánít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú egyszer kinyilvánítja hogy szeret egy lányt, majd kis idővel utána úgy tűnik "meggondolja magát" az miért van?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Most tudta meg, hogy az ötöslottó heti várható főnyereménye egymilliárd-kétszázhetvennyolcmillió Forint.
2013. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Zoleeka88 válasza:

Minden pillanatban más lehet az ember érzése. Attól, hogy így tűnik, egyrészt nem biztos hogy úgy van (lehet, hogy csak valami nyomasztja, idő kell neki valami miatt), de lehetséges, hogy amikor kinyilvánította, akkor éppen egy emelkedett kedélyállapotban volt. Velem is rendszeresen így van ez :-) Van benne tapasztalatom. Alapvetően most már boldog vagyok és mindenkivel az vagyok. Nehéz megítélnem, hogy kivel vagyok egymásnak teremtve...

Remélem érthető, ha mégsem, akkor igyekszem válaszolni másképp. Minden esetet meg lehet közelíteni sok oldalról. Jó lenne tudni, néhány plusz információt :)

2013. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Annak kismillió oka lehet, de a két leggyakoribb: valami megváltozott azóta vagy semmi sem változott. Ha a lány teszteli például és nem nyilvánít ki felé egyértelmű: én is szeretlek / nem szeretlek továbbá: ezt és ezt akarom tőled / nem akarom tőled dolgokat, akkor naná, hogy idővel meggondolja magát, hisz szüksége van arra, hogy tudja mihez tartani magát.
2013. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Zoleeka88 válasza:

10:52 vagyok.

Talán kezdek egy vissza kérdéssel.

Miből gondolod, hogy meggondolta magát?

2013. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
MErt egy idióta. NEm éri meg többet foglalkozni vele -.-"
2013. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

az a kis idő az hellyel-közzel 10 perc volt amúgy,a kedélyállapota nem változott ez idő alatt azt hiszem :D

inkább privátot írjatok

2013. jún. 21. 11:20
 7/14 A kérdező kommentje:
utolsó, igen,én is ezeket szoktam írni ilyesmi kérdések alá,de ha jobban belegondol az ember,legalábbis szerintem,akkor az összes pasit lehetne dobni,és elfelejteni,mert mindegyiknek van valami olyan dolga amire lehet ilyen választ adni amit te írtál.:)
2013. jún. 21. 11:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Kiábrándult belőle.
2013. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
és ha semmi okot nem adott rá a lány?
2013. jún. 21. 13:11
 10/14 dodokacsa97 válasza:
Talán azért mert inkább barátként gondolsz rá nem másként
2013. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!