Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az,hogy a korombeli(...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy a korombeli(30) nők elvárásai felém ilyen hatalmasak,de önmagukra nézve viszont nagyon alacsonyak ezek az elvárások?

Figyelt kérdés

A kialakult helyzet miatt nem tudok máshol ismerkedni mint az interneten társkereső oldalakon.


Az itt lévő nők szinte mindegyike elvárta az alábbiakat mielőtt komolyabban beszélni kezdtünk volna.


A nők elvárásaik felém:


-legyen munkám

( tiszta sor,természetesen van)


-legyen autóm

( rendelkezek vele)


-legyen saját lakásom,éljek egyedül

( nem volt egyszerű,de mára ez is megvan)


-ne legyen gyerekem ( fura kérés de még nincs)


Viszont mikor visszakérdeztem


-Gyerek? a szinte mindegyiknél 1-2 volt már


-munka? jó esetben volt


-Lakás?a szüleivel élnek a nagytöbbségük

Szóval tőlem elvárják ,felém hatalmasak az elvárásaik de saját részükről....



És ha ezek az "alapvető" dolgok megvannak nálam akkor azután jön a külsőm szemrevételezése...


Szóval alapvetően elég fepszínesnek gondolom a korombeli nőket a társkereső oldalakon.



2020. nov. 25. 07:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Ez szerintem mindig is így volt, csak koronként más és más javak, elvárások voltak.

Azért nem mindenkire jellemző, kitartással lehet találni normálisan gondolkodó lányt, de az interneten, társkeresőn kicsi eséllyel.

2020. nov. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
én 28 voltam mikor férjhez mentem, volt munkjám, lakásom és nem volt gyerekem. igaz autóm nem volt, de nem a pénz miatt,hanem mert nem mertem vezetni (egy majdnem baleset rossz nyomot hagyott bennem), de sok oylan nőt ismerek, aki vezet és minden más is megvolt. Vannak iylen nők, csak keresni kell.
2020. nov. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Én nem várom el a lakást, a munkát sem(most alig van, akit nem bocsátottak el)és kifejezetten örülnék, ha lenne gyereked!


De elvárnám, hogy legyél őszinte, intelligens, hűséges, potens(még egy merevedési gondos pasi nem kell) tetszél nekem, tudjunk ugyanazon a dolgokon nevetni, ès hasonlóan gondolkodj a világról.


Igazából az utolsón bukik mindig a dolog.


Gondolom egyfajta típus érdekel(vagy az ír vissza), azért ütközöl ilyen elvárásokba.

2020. nov. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Én nem várom el a saját lakast autót ( nekem van) de a munkát igen és igen elony ha gyermektelen vagy.

Nekem sincs gyerekem és Nem is szeretnék.

2020. nov. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

A legtöbb nem a szüleivel él.

Amúgy meg milyen hatalmas elvárásokra beszélsz?

2020. nov. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Aha, szóval a legtöbb 1-2 gyerekes anyuka, és a szüleivel él... Mesélj még!
2020. nov. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Miért fura elvárás, hogy ne legyen gyereked?
2020. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

Teszkós Terike is Dzsordzs Klúnit vagy Bred Pittet keresi.

Kihagytad, hogy a férfinak izmos, sportos atlétának is kell lenni, még akkor is, ha a nő egy punnyadt kismalac.

2020. nov. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Amelyik nőnek ezek megvannak, azok már a milliomosokra mennek. Egy nő mindig feljebbről választ.
2020. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#8

Így van köszönöm

Ezt már leírni se merte,de abszolút így gondolom én is

2020. nov. 25. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!