Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az,hogy a korombeli(...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy a korombeli(30) nők elvárásai felém ilyen hatalmasak,de önmagukra nézve viszont nagyon alacsonyak ezek az elvárások?

Figyelt kérdés

A kialakult helyzet miatt nem tudok máshol ismerkedni mint az interneten társkereső oldalakon.


Az itt lévő nők szinte mindegyike elvárta az alábbiakat mielőtt komolyabban beszélni kezdtünk volna.


A nők elvárásaik felém:


-legyen munkám

( tiszta sor,természetesen van)


-legyen autóm

( rendelkezek vele)


-legyen saját lakásom,éljek egyedül

( nem volt egyszerű,de mára ez is megvan)


-ne legyen gyerekem ( fura kérés de még nincs)


Viszont mikor visszakérdeztem


-Gyerek? a szinte mindegyiknél 1-2 volt már


-munka? jó esetben volt


-Lakás?a szüleivel élnek a nagytöbbségük

Szóval tőlem elvárják ,felém hatalmasak az elvárásaik de saját részükről....



És ha ezek az "alapvető" dolgok megvannak nálam akkor azután jön a külsőm szemrevételezése...


Szóval alapvetően elég fepszínesnek gondolom a korombeli nőket a társkereső oldalakon.



2020. nov. 25. 07:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

Arra nem reagálsz, hogy miért fura, hogy ne legyen gyereked?


Vagy ez tipik az a kérdés, ahol nőgyűlölők oda-vissza szopkodják egymást, a világot kizárva, romantikusan?

2020. nov. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
11es, igen, ez ennyiről szól.
2020. nov. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
Melyik elvárás hatalmas? A ne legyen gyereked vagy az, hogy legyen eddigre már némi elért eredményed? Az tény, hogy másik kevesebbet nyújt, ezzel nem tudok vitatkozni, de azért én ezeket nem nevezném olyan lehetetlen küldetésnek, mint ahogy beállítod. :D Bátyámnak pl 25 évesen van már lakása, kocsija, munkája.
2020. nov. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Jól van ügyes a bátyád

Nekem 28 évesen lett saját nagy nehézségek árán

( túlóra,másodállás,külföldi munka)

2020. nov. 25. 09:16
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
Fú, dolgozni kellett valamiért. Az igen.
2020. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%

Férfiak elvárásai felém, 28 éves nő felé:


- nézzek ki jól, legyen jó alakom, jó fenék, jó mell, szép arc, hosszú haj. De ezért ne legyek sokat a kondiban, mert vele is kell, hogy foglalkozzak, meg ne költsek túl sokat magamra, mert az visszatetszést kelt benne, és szerintük a szép és ápolt bőr és haj tök ingyen, csak úgy magától jön mindenkinek

- legyen munkám, de értelmiségi, mert körmössel meg pillással ciki mutatkozni

- legyek önálló, ne anyámékkal lakjak, albérlet is megteszi

- legyen autóm, vagy ha nincs, ne várjam el, hogy majd ő bárhová is elvisz, akkor buszozzak

- legyen pénzem, stabil keresetem, mert ő nem képes finanszírozni egy nőt, de ne legyen több, mint neki, mert attól rosszul érzi magát

- legyek okos, hiszen meg kell jelennie velem mások előtt is, de ne legyek okosabb nála, hiszen az instant turn off

- ne legyen gyerekem

- ne legyen kutyám/macskám/nyulam

- ex: neki nem fontos, hogy legyen saját lakásom, albérletet tartottam fenn magam, neki volt lakása, kapott egy tehermentes lakóparki lakást a szüleitől. Aztán évek múlva kitalálta, hogy ő gyereket szeretne, meg házasságot. Mondtam, hogy akkor vegyünk egy nagyobb lakást, erre mondta, hogy "majd ha te is beleadsz 40 milliót". Köszi...

2020. nov. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%

16-os, adom :)


Én nőként megfelelek minden kritériumnak amit a kérdező írt, 24 éves koromra sikerült.

Nade, eddig egy olyan pasival sem keveredtem össze, akinek mindez meglett volna. Pedig engem egy gyerkőc sem zavarna, ha nem menne anyukával az állandó háború...

2020. nov. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap előtti Tinderes matchem: 36 éves, komoly kapcsolatot kereső nő.

Szépen átnyomott a szűrőin: van e gyerek, mi az iskolai végzettségem, hol dolgozom, egyedül élek e, autom márkája stb.

Az egyetemi végzettségemmel már baja volt (miért az a szak? mire jó az? stb.), a G Astrara is húzta a száját (nekem pedig rohadtul bejon az a tipus... mind1). Benyögtem neki, hogy mamókával lakom (ami nem igaz)... itt mutatta meg önmagát teljes mértékben a gold digger oldala. Mielott lepattintott (volna), elkuldtem neki a fb adatlapom linkjet, ahol megyozodhetett a sajat lakasomrol, es hogy mivel foglalkozom. Azóta is folyamatosan ír facen...

De találkoztam olyan 30 éves nővel is, aki az egyik multinál dolgozott kasszásként, albiban élt, bicajjal járt, én viszont nagyon megkedveltem. Sajnos ő nem adott lehetőséget nekem.


A lényeg az, hogy akiket probálok elkerülni azok az aranyásók. A saját káromon tapasztaltam meg, hogy milyen kérdésekkel buktatják le magukat. 41f

2020. dec. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!