Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha azt mondom egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha azt mondom egy fiúnak a jelenlegi helyzet miatt, hogy átjöhet hozzám, de lefeküdni nem akarok vele?

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 22:32
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
24 vagyok. Persze, nyilván megmutatom. :D
2020. nov. 26. 00:30
 22/36 anonim ***** válasza:
93%

jézusom de ócskák egyesek... rendesen el vagyok keseredve ilyenkor... komolyan manapság már elvárás, hogy első találkozásnál bekapjam? Nem fogom... akármennyire is tetszik. Először megkedvelem, és utána engedem meg hogy "megdurrantson". Sőt... meg is kérem rá :D...

Ne is foglalkozz ezekkel a kiéhezett kanokkal. Szegényeknek az agyukra ment a vírus, így csak a farkukkal tudnak gondolkodni.

Istennek Hála, hogy nem minden férfi ilyen elmehabarodott.

25 N

2020. nov. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább téged kell ott hagyni.
2020. nov. 26. 08:01
 24/36 anonim ***** válasza:
6%
24 éves vagy, és van saját lakásod? Miből? Csaknem hollandiában "bébiszitterkedtél"?
2020. nov. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
86%

Azért kapod ezt a sok gyökér választ, mert ezeket a kutya nem hívja át nemhogy durrantani, de még ebédelni se :(((


Szerencse, hogy aki pasikkal én összekerültem egy se volt ilyen fogyatékos, mint az itteni válaszolók. Már le is lettél k*rvázva diszkréten az előttem szóló által, mert van egy lakásod. A nők az ilyen kis incelek szemében akkor is k*rvák, ha arról szól a kérdés, hogy nem akarnak szexelni...

2020. nov. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi köze a kérdésnek ahhoz, hogy van-e lakásom....:) És ha igen, akkor mi van?
2020. nov. 26. 08:48
 27/36 A kérdező kommentje:
Örökségből, te kis bunkó. Bár ne lenne ilyen áron. Szégyelld magad!
2020. nov. 26. 08:52
 28/36 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem gáz. A jelenlegi nem egyszerű helyzet. Semmi gond nem lesz, ha értelmesebb, mint az itt kommentelő szerencsecsomagok. Mondjuk, az nem túl nagy teljesítmény, alulmúlni már igen. :D
2020. nov. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Ilyen sok idő volt kitalálni valami újabb trógerséget? :D
2020. nov. 26. 09:47
 30/36 anonim ***** válasza:
4%
Igen. Lehet hogy bűnronda vagy, és a srác csak egy jót akar kajálni nálad ingyen.
2020. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!