Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, de egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de egyszerűen nem bírom/merem rendesen szívből csókolni mert a fogszabályzója van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom fatális baromság az egész, mert amúgy tetszik, jól érzem magam vele, és vonzódom hozzá, de emiatt nem tudom h akarok e tőle többet. Talán szeretem is már egy picit, szóval elfogadom és nem zavar amúgy látványra meg semmi, de tudatalatt ott van a félelem h mivan ha lekocolom vagy akármi...elég sok lánnyal volt már dolgom, de fogszabisal még rajta kivül nem. Valaki tudna segíteni akinek több tapasztalata van h ne ezen menjen el az egész? köszönöm
2010. aug. 11. 12:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
6 tonnás csörlőt erősits a fogszabályzóra és rángasd le egy GAZ 66 tipusu autóval. vagy tetess föl te is és akkor csináltok egy nagy emberi ördöglakatot.
2010. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
szakíts vele, előbb szabadul tőled -.-
2010. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Végy magadon erőt, ez az egyik megoldás, a másik, ha szereted és bizalmi a kapcsolatotok, mondd neki, hogy vegye le, mert úgy is ki akarod próbálni... :D
2010. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
te elég nagy hülye vagy már bocs....ha ezért nem csókolod meg akkor még bunkó is...bocs h ezt irom de ez a véleményem...nekem is van fogszabim és a barátomnak semmi baja nincs vele, ugyanolyan csókolózni mint elötte....nem lesz fent örökre ne aggódj
2010. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

nem járunk...egyébként nem értem h mi ezzel a gond? nem tehetek róla, így is elég szarul érzem magam emiatt...így érzem és kész.


első: te meg az anyád nyakára erősíts egy kötelet és húzd végig a vácin. :)

2010. aug. 11. 12:22
 6/19 A kérdező kommentje:
megcsókoltam így is...de olyan fura volt, de mint mondtam, nem miatta, hanem miattam, emiatt nem tudok feloldodni.
2010. aug. 11. 12:23
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora barom vagy.Nekem is az van és normális emberekkel állok össze akiket nem zavar.

Barátomat nem zavarja és így fogadott el.Már nem sokára leszedik amúgy olyan 2 hónap.Már nem zavar mert megszoktam 2 év alatt.De sokszor rosszul éreztem magam az olyan emberek miatt mint te, akik azt nézik meg hogy ú fogszabályzós.

Amúgy nem szoktam koccanni, eddig max 1-2szer.Szóval ne aggódj enyire magad miatt.

2010. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
szarul érzed agam emiatt:D:D:Dmert fogszabályzója van?:Dakkor hagyd szegény lányt ne hülyitsd..ilyen köcs..öt nem érdemelne meg.majd ha más fiút csókol és meglátod megesz a fene:)
2010. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
Első vagyok ne anyádozz mert ha emiatt nem mered megcsókolni ettől jobb válaszokat nem fogsz kapni. diszkrimináló bunkó köcs ög sz.opd le apád véreres kicsi f.aszát.
2010. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

:) látom nehéz megérteni h NEM VELE van a baj. Nem is a csókjával...HANEM VELEM, mert egyszerűen nem tudom neki azt adni amit akarok.

A többi negatív jelzőt meg fölös írnotok mivel életemben nem mondtak még rám semmi rosszat. :) Ezt sem értem h miért olyan bonyolult...h magyarázzam el h megértsétek...szóval olyan új az egész...pl. kb azt érzem mintha most próbálnám ki a bungee jumpingot. :)

2010. aug. 11. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!