Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tud ismerkedni egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tud ismerkedni egy 20 éves lány?

Figyelt kérdés
Bulikban nem igazán sikerül, a baráti köröm sajnos nem olyan, hogy lehetőség lenne új emberekkel találkozni, egyetemre nem járok. Interneten eddig csak olyanokkal sikerült összeakadnom, akikről kiderült, hogy nem valami értelmesek, vagy csak "egyéjszakás kalandot" keresnek, stb stb...
2011. nov. 2. 19:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Eddig, akkor a neten nem megfelelő emberekkel akadtál össze:)

21/F

2011. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, csak nem tudom kiszűrni őket, és emiatt a kedvem is elment a neten való ismerkedéstől :(
2011. nov. 2. 19:39
 3/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Nekem is az ismerkedéssel van gondom és elég nehéz kérdés. Interneten könnyen mellé lehet lőni, szóval marad az élőben... ott is, ha a helyzet úgy hozza.

2011. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, úgy lenne a legjobb, csak nekem (amellett, hogy ötletem sincs már, hogy hol) az is a bajom, hogy én nem vagyok egy kezdeményező típus, és ahogy észreveszem, a mai fiúk sem... :) Szóval rossz ez így.
2011. nov. 2. 19:43
 5/20 anonim ***** válasza:
Inkább először barátkozz az interneten és ne hangoztasd azt, hogy kapcsolatot akarsz. Biztos lesz olyan fiú akivel tudsz majd beszélgetni nap mint nap és talán a barátság átalakul vonzalommá.
2011. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :) Nem szoktam hangoztatni, hogy kapcsolatot akarok, de általában mindenki ezzel kezd aki ír :D
2011. nov. 2. 19:48
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Jaguar Warrior jól mondja, interneten is elég könnyű, ha tényleg nem hangoztatsz semmit. Én is így teszek ;)

21/f

2011. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Walk With Me ***** válasza:
Pedig az internet egy jó alternatíva, csak meg kell tanulni kiszűrni az idiótákat. Amúgy elárulnád, hogy merre laksz?
2011. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Jó alternatíva, csak nagyon döcögős a dolog és könnyen félre lehet értelmezni a dolgokat. Egyik fél többet lát bele, mint a másik meg társai. Élőben az igazi, csak a mai rohanó világban elég nehézkes ez a kérdés. Szórakozóhelyen egy éjszakás kalandot keresnek általában, utca, tömegközlekedés kilőve, mert senki nem azért van ott. Szóval csak úgy lehet, ha a helyzet úgy hozza. Kezdeményezni meg úgy is csak akkor fognak, ha egyértelmű jeleket adsz az illetőnek, mert felsülni senki sem akar.
2011. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, akkor majd megpróbálok még jobban figyelni, és nem hangoztatni semmit...:) Bp.-től nem messze lakom egyébként, de nem szeretném kiírni, hogy hol. :D
2011. nov. 2. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!