Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A jelenlegi helyzetben szoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi helyzetben szoktatok randizni,ismerkedni?

Figyelt kérdés
Milyen volt a randi?Mit csináltatok?Milyen hosszú volt?
2020. nov. 26. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amióta bejelentették, hogy 11-re haza kell érni (pár nappal még a 8 órás történet előtt) az előtt volt nemsokkal egy ilyen randiszerűség egy lánnyal.


De a jelenlegi helyzetben nem, mivel:

1. Nincs hova.

2. A szabadban már hideg van.

3. Nincs kivel.

2020. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
58%

Sok év óta idén először volt több alkalmam is ismerkedni.


Teljesítménytúrákra járok, ott futottam össze egy lánnyal. Nem lett semmi. Majd később egy tőlem idősebb nővel, vele találkozgattunk, volt közös program, egymásnál alvás. Aztán úgy elmúlt a dolog.


Ez még akkor volt mikor lehetett menni szabadon.


Tipikusan az a férfi vagyok, aki nehezen ismerkedik, nem nézek ki jól, az esetek többségében azt se tudom hogy menjek oda egy nőhöz. Internetes társkeresőkön meg konkrétan vagy nem tetszem senkinek, vagy maximum igénytelen, túlsúlyos, egyáltalán nem vonzó lányok találnak meg.


Viszont a természetben mikor össze futok valakivel és látja, hogy sportolok mert épp 30-50 km-t "megyek" rögtön megvan a közös téma és onnantól lehet beszélni. És ilyenkor egészen csinos, sportos nők találnak meg.


Szóval ja, most elég szívás, hogy ezek a rendezvények elmaradnak.

2020. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!