Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire szerencsés baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szerencsés baráti beszélgetésen elmondani, hogy szeretnék kilépni a jelenlegi kapcsolatomból, és randizni vele?

Figyelt kérdés
Erre mit reagál egy érett 30-as nő?

2020. júl. 29. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell szakítás előtt cigánykodni és megalázni a szerencsétlen párod?
2020. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Első: nyilván azért, mert ha a csaj német mond, akkor nem fog szakítani. A fix punci ugye mégis csak jobb...
2020. júl. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Nemet *
2020. júl. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyén néz ki a helyzet. A nő úgy értelmezheti, hogy miatta szakítasz, (úgy hogy vélhetően még nem ismered, még nem randiztatok).

Én gáznak tartanám a helyzetet, hogy épp miattam akar kilépni, egyáltalán miért van kapcsolatban, ha így lesi az alkalmat, hogy mikor váltsa le a nőjét?


Ha nem működik jól a jelenlegi kapcsolatod, akkor amúgy lehet szakítani alapból, nem kell arra várni, amíg más nő “felbukkan”.

2020. júl. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gáz..mármint nekem az lenne.

A szeretői viszonyok, félrelépések jelentős része is így kezdődik.

Szóval, ha nem annak szántad az új kiszemelted és normális értékrendje van, akkor már itt elvágtad magad. Nekem az lenne az első gondolatom hogy "király " partner lehetsz, ha így intézed a dolgaid.

Másrészről a párodat is megtisztelhetnéd annyival ,hogy lezárod vele.

Sokkal inkább magad miatt lépj ki egy régi kapcsolatból, mint egy új lehetőség miatt.

Mindenki felé korrektebb.

2020. júl. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Úgy van, ahogy 2-es írja.

Nem akarom megcsalni, nem akarok szeretőt, csak továbblépni, de félek, hogy két szék közé esek. Illetve fájdalmat sem szeretnék okozni egyikőjüknek sem. Hogy lehet ezt a legjobban kommunikálni?

2020. júl. 29. 11:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Például úgy, hogy ha kihűlt a kapcsolatod, akkor megteszed azt a barátnődért, hogy korrekten szakítasz és nem úgy, hogy fél lábbal már a következő kapcsolatodban vagy. Nem lesz olyan rossz egyedül lenni és randizgatni, mint egyik kapcsolatból a másikba esni.
2020. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem keresed a másodikat, míg le nem zártad az elsőt.

Az elsővel meg megbeszélitek hogy mi is az ok. Ha nincs meg a hajlandóság mindkettőtökben, hogy javítsatok a helyzeten, akkor szakítsatok.

Aztán ha leülepedett a dolog és biztosan nem akarsz visszatáncolni, akkor érdemes megkörnyékezni a másodikat.

Garancia sehol nincs az ilyesmire. De így lenne a legtisztább. Senkiben nem maradnának kérdőjelek, kétségek..

2020. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

“félek, hogy két szék közé esek”


Úristen, akkor szingli leszel, akkor mi lesz?-,-

Mi a problémád, netán belehalsz az egyedüllétbe, ennyire társfüggō vagy?

Inkább legyen egyedül az ember, mint ilyen áltatott kamu kapcsolatban, ahol azt lesi, hogy mikor/kivel cserélje le a barátnōjét...

2020. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!