Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti örülnétek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti örülnétek neki, jólesne, vágytok rá, hogy a barátotok drága étterembe vigyen el? Természetesen úgy, hogy ő áll mindent, és azt kértek, amit akartok.

Figyelt kérdés

#drága #étterem #szerelem #randizás #Drága étterem #Puccos hely
2020. nov. 26. 22:54
A kérdező szavazást indított:
Igen, rendszeresen
Igen, néha
Igen, egyszer
Nem, csak akkor mennék, ha a részemet fizethetném
Nem, mert eleve nem szeretek ilyen helyekre járni
38 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Igen, mert imádok finomakat beleskedni 😛🤤
2020. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Ez nem alap?
2020. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Alap a drága étterem? Most tényleg nem "sima" étteremre gondolok, hanem különlegesre
2020. nov. 26. 22:59
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem várok el ilyesmit.

Egy együtt töltött, tartalmas napot sokkal többre tartok, ami akár ingyen is kivitelezhető.

Az, hogy drágán eszünk, számomra csak egyfajta státusszimbólum (lenne). Az én szeretetem ne megvásárolni akarja.

Persze ízlések és pofonok.

Sokan vannak, akik erre vágynak, de nekem nem ez a "szeretetnyelvem".

Inkább járjon azzal a kedvemben, hogy kitalál olyan programot, amiben az örömöm lelem. Hogy este utána mit és hol vacsorázunk, számomra teljesen mind1.

2020. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek és nem is szoktam étterembe járni, legfeljebb évente párszor utazások vagy különleges események alkalmával. Nincs igényem rá.

Ennél sokkal jobb programok vannak akár olcsóbban is, mert legyünk őszinték, a legtöbb étterem, pláne a "különlegesek" elég lehúzósak, így egy csöppet pénzkidobásnak élném meg.

23/L

2020. nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egyébként annak is egy hangulata, és nem rossz szerintem néha puccba vágni magunkat és azt érezni, hogy igen, megdolgoztunk azért, hogy megengedhessünk magunknak ilyen különleges helyeket is. Viszont ha túl sűrűn történik, akkor szerintem elveszti a varázsát.
2020. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
El tudnám viselni 😀
2020. nov. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán. Drága helyen feszélyezve érzem magam.
2020. nov. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, mi a drága hely, de egyedül is be tudok vágni egy csomó szusit. Gondolom, nem erre gondolsz, hanem valami magyaros cuccra.


Nem szeretek étterembe járni. Idegenekkel enni? Minek?

2020. nov. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kipróbálnám. De, nem várnám el a páromtól, a hangulatosabb kettesben töltött időnek és rendelt vagy saját készítésű ételnek jobban örülnék. :)
2020. nov. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!