Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány mindig kérdezősködik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány mindig kérdezősködik rólam. Vajon bejövök neki?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok a barátnőm 18 éves. Kapcsolatban vagyunk 1 éve.


25 éves lehet körülbelül a lány aki kérdezősködik rólam. Már múlt évben is kérdezgetett rólam az apám keresztül, hogy hol vagyok, nem lát engemet. Mert az apám ostyát árul, és jártam be segíteni neki, és ott volt egy parfüm üzlet és úgy ismerkedtünk meg. Állandóan azt mondta hogy vegyek náluk parfümöt. Akkor még nem volt merszem utána menni, és elhívni őt randira. Lehet akarna tőlem valamit, lehet nem, kitudja. De állandóan kérdezősködik én irántam, mikor jövök be az apám után, hol vagyok, hol dolgozok. Ma is volt az apám után, és kérdezősködött. Apám elmondta, hogy van barátnőm, és meglepődött.


Most olyan ötletem támadt, ami picit nagyon veszélyes, de egyben szeretném tudni, hogy tetszek e neki. Barátnőm között nem működik a szexuális élet. Nem csalnám meg a barátnőmet, de a 25 éves lányt elhívnám csak úgy randevúra, hogy el i jönne. Persze nem mennék vele randira, de szeretném tudni, látni a reakcióját.


Jó ötletnek tartjátok? Csak kíváncsiságból, hogyan reagálna.


2020. nov. 27. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szakíts a barátnőddel, legyen benned gerinc. Utána azt csinálsz amit akarsz.
2020. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szakítani nem akarok vele
2020. nov. 27. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor beszélgess vele, hogy miért nem jó a szex.. ne egyből másik nő után koslass..
2020. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekel a reakciója, ha nem akarsz tőle semmit???

Vagy szakíts a barátnőddel (utána kérdezősködhetsz...), vagy tedd rendbe a kapcsolatodat.

2020. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fujj xd
2020. nov. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a kérdést a barátnőd elolvasná, tuti otthagyna, hogy feléd se nézne többet.
2020. nov. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!