Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert nem hiv el randizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem hiv el randizni? Csak azert beszelget velem, mert unatkozik?

Figyelt kérdés

Kicsit tobb, mint ket hete beszelgetunk tinderrol. Nem tudja, de en mar lattam ot es akkor is nagyon tetszett. De ez a sok felszines chateles mintha engem is lelombozna es kezdenem elvesziteni az erdeklodesem, olyan, mintha egy netes haverommal irogatnek. Nekem sosem ment a szerelembe eses online es o sem az a fajta, mondta is, hogy egyebkeng online szukszavu. O viszont egyszer sem hozta szoba eddig a talalkat, valamint azt sem, hogy atmehetnenk facebookra es nem is igazan udvarol, nem bokolgat. Ebbol kezdem azt leszurni, hogy ennek semmi ertelme es hagyjuk az egeszet. De emellett keres, probalja fenntartani a beszelgetest, double textel, az elejen mondta, hogy tetszem neki es azota is mondta, hogy nem akarja abbahagyni az ismerkedest.

Mivel minden zarva van nehez talalkozni, de hoztam mar fel olyan szitukat, amire ravaghatta volna, hogy nincs kedved elmenni kocsikazni? Ne segitsek x dolog osszeszereleseben? Nincs kedved megnezni az y filmet? Nyilvan ezek nem a legjobb elso randis otletek, ha nyitva lenne valami, akkor en sem a lakasban akarnek talalkozni, de most maximum ebben merulnek ki a lehetosegek.



2020. nov. 30. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Puhatolózik még egy keveset. Idővel majd színt vall. Vagy úgy hogy randira hív, vagy úgy, hogy elköszön.

Ffi.

2020. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Még jogos is lenne a kérdés ha te már elhivtad vna egy filmre magadhoz, sétálni bárhova, minimális kreativitással kéne rendelkezni csak. De nem, ő nem lép temeg hát ezigy unalmas. Miért nem lépsz te egy határozottat?
2020. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ertem, hogy mit irsz masodik es talan jogos is, de nyuszi vagyok hozza :D

Mivel nekem regota tetszik, igy eleg aktivan beszelgetek vele, sokszor keresem en is, nem varatom a valasszal, mondtam mar neki, hogy aranyosnak tartom. Erzem magamon, hogy "futok utana",egyaltalan nem azt a formamat hozom elotte aki azt varja, hogy a ferfi csinaljon mindent. Igy is probalok konkretan nem tul sok meg nem tul nyomulos, ugyanis azt tudom, hogy azt utalja, ha nyomulosak a lanyok. Azt viszont nem latom, hogy o is " nyomulna". Hidd el, ha barmi jelet is ereztem volna, hogy igy van, akkor mernek en is lepni :D de nyilvan beszedes az is, hogy pl amikor teljesen atlatszoan mondom, hkgy jajj azt a filmet en is nagyon meg akarom nezni mint amit o, akkor nem csapja le. O nekem olyan helyzeteket sem teremt, amit lecsaphatnek.

2020. nov. 30. 10:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rájött, hogy bejön neked és most élvezi a helyzetet, hogy húzza az agyad. Szerintem semmit se akar tőled egyébként. Én anno az ilyen sehova se vezető csevegéseket szépen leépítettem.
2020. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tinderes dolog, de volt, hogy kb. egy hét beszélgetés után próbáltam valakinél ilyen téren puhatolózni, de ő meg óvatoskodott. Szóval nem nagyon lehet tudni, hogy mikor csinálsz jót. Ha lassú vagy, kikiáltanak töketlennek, ha felpörgetnéd a dolgot, akkor meg kanosnak.
2020. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyuszi vagy = vesztes.

Következő.

2020. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

" jajj azt a filmet en is nagyon meg akarom nezni mint amit o, akkor nem csapja le"


Hányszor volt ilyen velem, hogy ilyesmi mondatokat hallottam egy nő szájából, majd amikor felajánlottam a közösködést az adott programban, akkor meg nemet mondott, szóval ilyeneket én sem csapok le.

2020. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
"az elejen mondta, hogy tetszem neki es azota is mondta, hogy nem akarja abbahagyni az ismerkedest." Fogadjunk, hogy te erre nem mondtál neki semmit, csak vártad, hogy kitalálja a gondolataidat. Simán írhattad volna neki válaszul, hogy "te is tetszel nekem". Tudod, az egyszerűség és az őszinteség csodákra képes. Lehet, hogy várta tőled a pozitív visszajelzéseket, amiket talán meg sem kapott, ehelyett olyan játszmázásokba mész bele, hogy "én is szívesen megnézném ezt meg ezt a filmet", vagy hogy "hátha eljön megszerelni valamit". Ő egyértelműen nyilatkozott már az elején is, veled ellentétben.
2020. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy elgondolkodtató, amit a nyolcas ír. Magamból kiindulva, ha közlöm ezt egy lánnyal, és a válasz a nagy semmi, akkor onnantól hagyom is. Azt üzeni vele ugyanis, hogy nem, máskülönben reagált volna valami pozitívat. Ha valóban van lány, aki a közönytől azt várja, hogy a pasi még inkább teperjen, az nem tudom milyen embereknél szerzett ilyen irányú tapasztalatot, de, hogy az ember fia a közöny után nem fog hülyét csinálni magából az is biztos.
2020. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A tetszek neki dolgot kulsore mondta amikor szoba jott egy masik lany, h igen, o is de en is. Mivel tinderen talalkoztunk igy nem ert meglepeteskent, h kulsore bejovok neki es szerintem ot sem, amikor leirtam erre en is, hogy nyilvan o is nekem. Nem ertem, hogy mibol gondoltatok, h nem valaszoltam erre semmit.

Varta tolem a pozitiv viaszajelzest: hat ez az, hogy en is tole. Mert en folyton erdeklodom iranta, nem magamrol beszelek, en keresem tobbet, en irok tobbet, o csomoszor 2 szavakkal valaszol. Sajnalom,ezek utan akarmennyire is tetszik nem fogok randevut kezdemenyezni, ugy erzem, hogy 75%-ban en viszem ezt az ismerkedest, most mar neki kell valamit lepnie, vagy legalabb neki is olyan helyzeteket teremtenie, amikor felajanlhatom, hogy talalkozzunk.

A kerdesemet pont azert irtam, mert en erzek kozonyt az o iranyabol, de nyilvan ott vannak ezek a kontra dolgok, amik osszezavarnak, hogy amugy nem mondja, hogy ne beszeljunk, amikor :D-t ir akkor utana ra 1 oraval ir mast is, hogy tovabb vigye a beszélgetést.

2020. nov. 30. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!