Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, randiznátok olyan pasival, akinek csak egy panel lakása van?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 16:52
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
10%
nem
2020. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
8%
ha nem egy proli talán
2020. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

Elég nagy gond, ha egy nő ez alapján lesz "szerelmes"

F

2020. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
90%
Engem dobtak már ez miatt. A lány 32évesen a szüleivel lakott egy panelban. Azt mondta, h neki ennél több jár, meg hogy nem akar úgy járni, mint az anyja, h egy panelproli mellett éli le az életét. Eltelt 10 év, én kertes házban élek már, ő még mindig a szüleivel a panel kisszobájában. 😂😂😂
2020. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%

Miért, mi a baj a panel lakással? Akik azt mondják, hogy nem, nektek mitek van? Apuci és anyuci a seggetek alá tesznek mindent? Egy panel lakásért is meg kell dolgozni, az se olcsó. Első lakásnak, kezdésnek ez is tökéletes és innen lehet majd tovább menni.

Nekem is panelem van most (Covid után már tervben van egy kertes ház) és akkor mi van? Akk most nem leszek jó pasi? Semmit nem fogok érni a "nők" szemében?

2020. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

A legtöbb lány szemében proli vagy, még úgy is, hogy neki semmi vagyona nincs.


Ha megnézitek a legtöbb egyedülálló pasi panelban él. Újépítésű, vagy régebbi téglalakásokban élőknek nagyobb arányban van barátnőjük.

2020. nov. 30. 17:14
 7/32 anonim ***** válasza:
38%
Áááá, aki panelben él, az nem is ember.
2020. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
70%

Aha, biztos proli vagyok egy panel lakással és egy nagyon jól fizető munkával... Még úgyis, hogy Covid lejárta után megyek kertes házba.

Undorítóak az ilyen "lányok" és "nők" 🤮

2020. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%
Ha az egyéb dolgok stimmelnének, ez semmiképp nem lenne akadálya, mivel nekem is az van.
2020. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
67%
A panel lakás a legkényelmesebb dolog a világon (nem kérek privátot).
2020. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!