Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy éreztessem a munkatársamm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztessem a munkatársammal, hogy nem lesz köztünk semmi?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori, a lényeg, hogy nagyon hosszú évekig nem voltunk jóban, én eléggé utáltam régebben. Aztán egy fél éve egész normális lett elástuk a csatabárdot, nem azt mondom, hogy kiválóan megy vele a munka, de elvagyunk. Ezt nem akarnám elrontani, viszont nekiállt poénkodni velem, hogy milyen jók lennénk együtt. Egy ideig nevettem vele, de kezdek aggódni, hogy ő komolyan gondolja, mert egyre nyomulósabb. Tudom, nem kellett volna viccelni ezzel, de én abban a tudatban voltam eddig, hogy mivel eléggé rosszban voltunk, ki nem állhat, és csak a munka miatt lett velem jóban.

Hogy értessem meg vele finoman, hogy nem lesz köztünk semmi, anélkül, hogy újra bosszúhadjáratot indítana ellenem? Eléggé van baja amikor ideges... Plusz, belefáradtam, hogy gyomorgörccsel dolgozom.



2020. dec. 3. 08:55
A kérdező szavazást indított:
Beszéld meg vele, lesz ami lesz.
Hagyd az egészet, ignoráld amiket mond.
Hagyd, hogy megutáljon, úgyis meg fog újra.
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, amikor poénkodik akkor kedvesen, de határozottan mondd meg neki, hogy ezzel a viccelődéssel kellemetlen helyzetbe hoz téged és nem akarod, hogy félreértés legyen belőle, de ez neked csak a vicc kategóriában állja meg a helyét és nem gondolod, hogy bármi is lehetne köztetek.
2020. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy ismerkedsz valakivel, és szeretnéd, ha komolyan alakulna.
2020. dec. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Orális szex, de fogazol, akkor többé nem akarja majd.
2020. dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3. Köszi, próbáld ki először te, majd mondd el, hogy ment.


Köszi az eddigieket, akkor semmiképp se ignorálom azért a dolgot.

2020. dec. 3. 10:46
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

Beszélgess vele.

Először is tudatosítsd benne, hogy nem lesz köztetek semmi. Nem árnyaltan, nem "talán akkor, ha ....". Semmi remény! NO WAY!

Másodszor puhatold ki, mi az a tulajdonság amit egy barátnőben keres, fontosnak tart és mi az amit gyűlöl. Ezen információkkal felvértezve csírájában tudod elfojtani a kapcsolati reményeit. Szép lassan vedd fel azokat a tulajdonságokat vele szemben amit gyűlöl egy nőben/kapcsolatban. Ne legyél szemét vele, mert azzal a munkakapcsolatod is rá mehet!

2020. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorgörccsel mire célzol? A szemétkedései miatt vagy a nyomulása?
2020. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb, ha konkrétam megmondod neki legközelebb, mikor feljön a téma, hogy köztetek nem lesz semmi. Ha olyan típus, hogy ezen felhúzná magát és ezzel megnehezítené a közös munkát és a te életedet, akkor kicsit finomabban kéne inkább. Mondjuk mikor viccelődik ezzel, jegyezd meg csak úgy mellékesen, hogy soha nem jönnél össze munkatárssal. Ez is elég egyértelmű, de nem konkrétan őt utasítod vissza és érthető magyarázat is, szóval ezen csak nem sértődik meg és nem lesz bunkó utána.

Te ismered, szóval te tudod, hogy melyiket érzed biztosabbnak, helyzetfüggő melyik a jobb megoldás. Viszont így vagy úgy, de mindenképp beszélj vele, mert ha nem mondasz semmit, csak jobban fog nyomulni.

2020. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mond ki a szemébe, hogy: nincs semmi, így ennyi.
2020. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!