Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegyek egy próbált elhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek egy próbált elhívni randizni az egyik munkatársam?

Figyelt kérdés

23/F vagyok, szóval vicces, de mindig a nála nyomtatok és eddig nem is nagyon beszéltünk, mindig csak köszöntem, esetleg megkérdeztem hogy van. Viszont egyre inkább kezdek vonzódni hozzá nem tudom miért egyszerűen olyan kisugárzása van ami megfog. Valamelyik nap kicsit beszélgettünk munkahelyi dolgokról és ennyi. Nagyon gyerek cipőben jár még de mindenképp szeretném elhívni randizni, viszont annyira gáz, még a nevét sem tudom, mivel nyílt irodákban dolgozunk így mindenki hallja amit beszélünk kb. meg picit fura lenne csak ott neki bemutatkozni.


Van valami tanácsotok hogy kérdezzem meg a nevét? Onnantól már sima az út, esetleg felveszem fészbukon és ott beszélek vele.


Vagy jó ötlet ez egyáltalán?



2018. dec. 22. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy jó ötlet :)

Legközelebb amikor beszéltek " amúgy én xy vagyok, és te? "

Sok sikert :)

2018. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi olyan nagy dolog abban, hogy megkérdezd valakinek a nevét? Ha valakit megismersz vagy már ismeritek egymást ez alap dolog.

"Amúgy hogy is hívnak?"

"Még be sem mutatkoztam, XY vagyok. Téged hogy hívnak?"

Nyújtod a kezed és annyi...

2018. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló,

az utolsó sort kivéve, szerintem jó választ, tanácsot adtál. Az utolsó sort azért kifogásolom, mert a kérdező a férfi. Még ma is tartja magát olyan illemszabály, hogy (bizonyos kivételeket nem számítva) a nő nyújt kezet elsőnek. A kérdező esete nm tartozik a kivételek közé (idős férfihez képest túl fiatal nő, férfi főnökhöz képest női beosztott, nagyon magas beosztású férfi pl. politikus, miniszter, kormány- vagy köztársasági elnök kontra nő stb.).

2018. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a munkatársnő, hívjad őt meg egy kávéra, pizzára stb. Mit veszíthetsz? Szinte semmit.
2018. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
26%

ŐSZINTÉN!


Összejöttök, majd szakítotok. Ki fogod bírni, ha majd látod egy másik pasival a cégnél? Amikor rájuk nyitsz a fénymásolóban? Vagy amikor meló után a főnök kocsijába szál be?


ALAP, hogy nem x@runk oda, ahol eszünk!

2018. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Próbáld meg lazán, de én munkatárssal soha.
2018. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"ALAP, hogy nem x@runk oda, ahol eszünk!"

Azért az beszédes, hogy neked a párkapcsolat=odasz@rás :D


Bírom az ilyen álszent alakokat. Munkahelyen nem, ismerőssel nem, baráti körből valakivel szintén nem... Az ilyenek gondolom minimum 120 kilométerre élő, tökéletesen ismeretlen személyekkel kezdenek párkapcsolatba. Van egy olyan gyanúm, hogy akik a munkahelyi/baráti köri ismerekedés ellen vannak, valójában attól félnek, hogy az ő párjukat csapja le a kezükről a társuk valamelyik munkatársa/barátja.


Elárulok egy titkot: a legtöbb kapcsolat munkahelyi/baráti/ismerősi körben szövődik. Értelmes, felnőtt ember, minimális érzelmi intelligenciával, kezelni tudja a szakítást. Ha meg nem, akkor váltson munkahelyet. Nem a szocializmusban élünk, hogy negyven évig egy helyen kelljen dolgozunk.


Kérdező: előbb próbáld meg jobban megismerni a csajt (tudd meg a nevét!? :D ), beszélgess, flörtölj vele, utána, ha pozitív jeleket kapsz, hívd el ismerkedni.

2018. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 7-es válaszolóval!
2018. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Odamész hozzá és mondod, ha már minden nal ott nyomtatsz, bemutatkoznál.

Egy tanács: ne facebookon hivd el találkára. Előbb hivd meg a munkahelyen kávéra, vagy az ebédszünetben beszélgessetek. Sok sikert. Kellemes ünnepeket.

(33/nö)

2018. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!