Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarnak maguknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak maguknak a segédmunkás/munkanélküli nők is módos pasit?

Figyelt kérdés

Mivel jómagam szegény vagyok, kizárólag munkás vagy munkanélküli nőknél próbálkozom, de elképesztőek. Leráznak, nekik olyan férfi kell akire lehet építeni, stb.


Eközben meg ők operátorok egy gyárban,vagy plázában takarítanak.


Szerintem ez röhejes. Egy olyan nő aki nem vitte ennél többre, miért akar jobb pasit ennél? Ő se jobb nőben.


F/29


2020. dec. 6. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Hány kérdést fogsz még kiírni? Te vagy röhejes.

Amúgy nem, attól, hogy téged senki sem akar, még nem akar minden nő pénzes pasit.

28 F

2020. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem unod még ezeket a kérdéseket?
2020. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem unom.
2020. dec. 6. 12:41
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerinted miért?
2020. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Mondd már meg, hogy miért akarna tőled bármit is egy nő? Mit tudsz nyújtani? Ezeket a kérdéseket nyomnád neki naponta? Mert, ha nem unod, akkor veled van a probléma.
2020. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mi az hogy mit tudok nyújtani? Én is ugyanúgy tudok szeretni mint a jobb pasik, ennyi.


Ja. PÉnzem nincs. Ez a gond? Milliós igények, filléres bulák...

2020. dec. 6. 12:45
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanúgy tudsz szeretni, mint a jobb pasik? Ennyi? :D Tudsz szeretni? Gyakorlatilag eljutottál egy hörcsög szintjére. Ez már valami!

Nem a pénzed a gond. Rengeteg kérdésnél, rengeteg ember leírta már. Már önmagában az gond, hogy ék egyszerű dolgokat sem vagy képes felfogni.

Milliós igénynek számít egy nő részéről, hogy értelmes legen a férfi? Hát, férfiként ezt én nem így gondolom.

2020. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem az a gond,hogy csóró vagy. Hanem az,hogy jobbágy vagy. Sörmárka nicknévnek??? Ne is mondd tovább!

Nézd, engem olyan szinten lenullázott a váláson,hogy a metálpiros járgányomon kívül csak néhány ruhám,a súlyzóim,és egy kenyeres kosárnyi kozmetikumom maradt.

Sima szerelőmunkás vagyok egy gyárban, munkásszállón lakom de játszi könnyedséggel feküdtem le négy csinos és kedves nővel három hónapon belül.

Ebből ketten még a 16éves parasztvakító rozsdabogyáról sem tudtak😅

Ezen el kéne gondolkodni 😉

2020. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Sosem értettem miért mindenki mást hibáztat valaki ha éppen pech szériája van. Nekem is volt ilyen. /nő vagyok/ Eszembe sem jutott a férfiakat szidni, aztán változott a helyzet. Rossz helyen, rossz időben ,nem megfelelő emberekkel ismerkedsz Kérdező. A környezetemben az összes munkásnőnek a párja is hasonló kategóriában van.
2020. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

"Ja. PÉnzem nincs. Ez a gond? "


Nem, nem ez a gond. Hiába vered itt magad, hogy emiatt nincs nőd.

És az összes többi lúzerre is igaz, hogy nem azért nincs senkijük, mert nem gazdagok.

2020. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!